PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370973}

Rozwrzeszczani

Screamers
8,0 345
ocen
8,0 10 1 345
Rozwrzeszczani
powrót do forum filmu Rozwrzeszczani

Bardzo prawdziwy...

ocenił(a) film na 8

dopóki nie oglądnęłam tego dokumentu nie wiedziałam w jak bardzo zakłamanym świecie żyję... W świecie, gdzie niektórzy ludzie-którzy powinni być przykładem dla innych-nie uznają strasznych zbrodni i ludobójstw ze zwykłego wygodnictwa i aby nie popsuć sobie kontaktów z innymi. Wolą udawać, że nic sie nie stało ;/ Po prostu nie sposób opisać jak źli są ludzie i jak okropne czyny popełniają... i jak dożywają późnej starości w spokoju, bo ktoś nie chciał wywołać skandalu oskarżając ich o zbrodnie... Szok, po prostu szok! Gorąco polecam, myślę że każdy powinien to zobaczyć.

yamuna

w 100% popieram, niesamowite jest to, że tylko w XX wieku ludzie podejmowali się eksterminacji innych na wszystkich niemal kontynentach, stosując przy tym najwymyślniejsze metody uśmiercania i usprawiedliwiając później swoje czyny najróżniejszymi, najbardziej nawet skrajnymi a czasem niepoważnymi argumentami..Szczególnie boli chyba ta wszechobecna bierność społeczności międzynarodowej na te jawne przykłady ludzkiego zezwierzęcenia.Jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć odczucia i strach jednostek przed nagłaśnianiem tematu, przed angażowaniem się w sprawy, które mogą je doprowadzić do wielu tragedii.Poszczególnych ludzi łatwo jest "nakłonić" do milczenia lub zaniechania działań przez tzw "strażników tajemnicy".Niestety skutecznie zapobiegać zamiarom lub działaniom ludobójczym tak naprawdę mogą tylko rządy państw, najczęściej tych najwięcej w świecie znaczących.A na tym szczeblu największe znaczenie mają wielkie pieniądze, wzajemne układy i interesy, współpraca wywiadów, cele strategiczne danego państwa itp.Więc bilans niestety najczęściej jest tragiczny: ofiary pozostawione same sobie na łasce oszalałych morderców eksterminujących ich z zimną krwią...w nędzy i beznadziei...Dokument polecam tym, którzy chcą wiedzieć "co w trawie piszczy" na tym świecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones