PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370973}

Rozwrzeszczani

Screamers
8,0 345
ocen
8,0 10 1 345
Rozwrzeszczani
powrót do forum filmu Rozwrzeszczani

Jako fan System Of A Down napaliłem się na ten film jak nie wiem co... i co się stało, zawiodłem się na tym filmie tak bardzo, że oglądałem go na 3 razy i 3 razy zasnełem...

Jestem wielkim fanem SOAD-u i także filmów dokumentalnych ale ten jest po prostu nudny i słaby...

SOAD rlz...

http://www.lastfm. pl/user/Tarakum

ocenił(a) film na 8
Tarakum

Gratuluje jak wg. Ciebie ten film był nudny.
No ale o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 4
Kudlacz_5

ten film byl gorzej niz nudny i słaby, chyba mało obejrzałeś... i nie potrafisz subiektywnie oceniać filmów...:)

ocenił(a) film na 8
Tarakum

Uwierz mi, że obejrzałem cały film ;) I ok, jestem fanem SOAD ale na ten film patrzyłem jak na dokument. I uwazam, że jest na serio dobry!

ocenił(a) film na 4
Kudlacz_5

ja tez jestem fanem SOAD, bardzo duzo go sluchalem, ale film jak dlaa mnie jest slabo zrealizowany...:)

ocenił(a) film na 9
Tarakum

to czego Ty oczekiwales? Fajerwerkow i efektow specjalnych? Jak film o masowym zabojstwie moze byc 'fajny i ciekawy'?!

Tarakum

"zasnełem" - podstawówka się kłania

ocenił(a) film na 10
Tarakum

Drogi Karolu - Tarakum,
Jakbyś interesował się ludobójstwem Ormian, Armenią i w ogóle historią, może byś ten film zrozumiał. Powtórzę słowa koleżanki wyżej: Czego ty oczekiwałeś? Czy to był film fabularny? Bo co, SOAD występuje i musi być super film ze świetną akcją?
SOAD od wielu lat, właściwie od początku swojej działalności, angażuje się w akcje rozpowszechniania prawdy o ludobójstwie Ormian. Ten film to dokument, który pokazuje obłudę władz USA, kłamstwa i walkę o sprawiedliwość, pokazuje że niestety Armenię mają gdzieś bo się nie liczy na świecie... Uważam, że bardzo dobrze, że taki film powstał, bo nawet jeśli jeden fan SOAD go nie zrozumie to pozostali spojrzą na to z innej perspektywy i docenią cele członków SOAD. Ja akurat robię teraz projekt fotograficzny na temat Ormian w PL i uwierz mi, że to cudowni ludzie, którym taki film nie jest obojętny. Życzę ci, żebyś się zastanowił nad tym co napisałeś, bo to żenujący komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones