PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623779}

Rubin wśród dymu

The Ruby in the Smoke
6,4 202
oceny
6,4 10 1 202
Rubin wśród dymu
powrót do forum filmu Rubin wśród dymu

Niezły film, który należy do "rosnącego w siłę" podgatunku filmowego, który można by określić mianem kryminał kostiumowy. Jest także druga część przygód detektywa w spódnicy z czasów wiktoriańskiej Anglii - "Cień na północy". Oba polecam, jeśli ktoś lubi skrzyżowanie kryminału (nieco w stylu przygód Sherlocka Holmesa), realia wiktoriańskiej Anglii i scenografię z tamtego okresu.

karakrytyka

Gdzie można obejrzeć lub ściągnąć ten film oraz jego II częsć, z polskimi napisami?

natalen2

próbuję Ci odpowiedzieć, ale otrzymuję komunikat, że "wprowadzona treść jest niezgodna z regulaminem..." Sorry

karakrytyka

A mógłbyś napisać mi w wiadomości ? Będę bardzo wdzięczna.

natalen2

"Wiadomości mogą wysyłać użytkownicy zaangażowani w tworzenie strony - w ten sposób chronimy Was przed otrzymywaniem spamu" - cytat z regulaminu :-(.

karakrytyka

ale głupie -.- zróbmy tak, znajdź mnie na fb, tak samo nazywa się mój profil jak tutaj. Przez fb mi napiszesz xd Nie podam tutaj swojego emaila, bo ktoś może mi wysyłać spam itd.

natalen2

Filmweb ma swoje zasady. Przeważnie mądre inaczej...:-) Niestety, ta droga też odpada. Programowo i z przekonania nie jestem na FB ani na żadnym innym tego typu portalu. A maila słusznie nie podajesz tutaj. Ja też bym nie podał. Chyba, że masz jakiegoś znajomego, który za parę dni ten mail zlikwiduje...

karakrytyka

Sprawdziłam i znajomym mogę wysłać wiadomość na filmwebie. Wysłałam Ci zaproszenie na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones