PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483554}

Rysa

6,8 6 178
ocen
6,8 10 1 6178
6,3 10
ocen krytyków
Rysa
powrót do forum filmu Rysa

naciągane 6.5/10

ocenił(a) film na 6

Prosta historia z pozoru. Ot słowa z tv przyczyniają się do powolnego rozpadu związku. Film nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy rzeczywiście mąż współpracował. Niby nie, a jednak ostatnia scena ze szpitala rzuca podejrzenie. Ale nie na tym mam wrażenie chciał się reżyser skupić a na na emocjach i uprzedzeniach. Tak uprzedzeniach, bo kobieta reprezentuje inteligencję nazwijmy to a to czego się dowiaduje z telewizji, to wszystko to co budzi w niej odrazę. Nie do końca kupiłem tę historię. Plus za zakończenie, plus za bardzo dobre rolę głównych bohaterów... ale to za mało moim zdaniem. Potencjał drzemał nie mały w scenariuszu, ale brakowało tu konsekwencji w działaniu pana Rosy. Strasznie nierówny.

ocenił(a) film na 9
arealista

Jak dla mnie odpowiedź jest oczywista: współpracował. Myślę że emocje były jedną ze spraw na których skupił się reżyser. Inną wg mnie był dylemat moralny.

ocenił(a) film na 6
arealista

Podejrzenia rzucają też inne elementy - materiał w grochy, spojrzenia męża, rzucenie się na historyka z pięściami i słowami *po co Ci to było*.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones