PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9300}

Ryzykowny interes

Risky Business
6,6 7 285
ocen
6,6 10 1 7285
6,2 4
oceny krytyków
Ryzykowny interes
powrót do forum filmu Ryzykowny interes

ale za to KLIMAT I MUZYKA WGNIATAJĄ W FOTEL. Nic nie poradzę, po prostu mam cholerną słabość do lat 80. Tu jest to coś, czego brakuje w dzisiejszych filmach.

Stranger

dokładnie! klimacik jest super :) muzyka też!!! może fabularnie zwykła komedyjka ale ten klimat robi swoje ojj robi!!! jest super

ocenił(a) film na 8
Stranger

Podpisuję się pod tym. Muzyka zabiera nas znów do tych lat, super :-)

Mycek

Jeden jedyny utwór który mnie po prostu oczarował to jest Love on the Real Train... po prostu cudo, do tego jeszcze użyty w serialu Mr. Robot gdzie idealnie pasował do sceny, soundtrack jest po prostu ponadczasowy.

ocenił(a) film na 8
puchoo

No i Bruce Springsteen - Hungry Heart :)

ocenił(a) film na 7
Stranger

Dokładnie to samo mam z filmem "Koktajl", też z Cruisem w roli głównej zresztą. Chociaż fabuła tam nie jest jakaś super wybitna, film ma świetny klimat lat 80 podkreślony równie świetną muzyką.

ocenił(a) film na 8
Stranger

Mam tak samo jak ty.

Stranger

Fabularnie słaby? Niby z której strony, ten film wyprzedza swoje czasy, ukazując w perfekcyjny sposób USA. O reszcie napisałeś już, klimat, muzyka etc... Jest to jeden z lepszych amerykańskich filmów pod każdym względem.

ocenił(a) film na 8
kamells

Oglądając, taka refleksja mnie naszła... w 1983 u nas stan wojenny, a tam bailando i muscle cars... piękną młodość mieli urodzeni w latach 1960-1970 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones