film

Rzeźbiarz łez

Fabbricante di lacrime
2024
1h 45m
5,1 2 703
oceny
5,1 10 1 2703
Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć. więcej mniej
Rzeźbiarz łez zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Rzeźbiarz łez
Zwiastun nr 1 (angielski)
Rzeźbiarz łez
Teaser nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2024-03-14T15:33:09 https://fwcdn.pl/webv/84/75/68475/68475.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/253/10048753/THE_TEARSMITH___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm

W czterech ścianach sierocińca, gdzie dorastała Nica, od zawsze opowiadano legendę o tajemniczym rzemieślniku tworzącym łzy, który winien jest istnienia wszystkich strachów i obaw nawiedzających ludzkie serca. Lecz dla siedemnastoletniej Niki nadszedł czas, by pożegnać się z bajkami z dzieciństwa, gdyż właśnie ziściło się jej największeW czterech ścianach sierocińca, gdzie dorastała Nica, od zawsze opowiadano legendę o tajemniczym rzemieślniku tworzącym łzy, który winien jest istnienia wszystkich strachów i obaw nawiedzających ludzkie serca. Lecz dla siedemnastoletniej Niki nadszedł czas, by pożegnać się z bajkami z dzieciństwa, gdyż właśnie ziściło się jej największe marzenie - państwo Milliganowie właśnie rozpoczęli proces adopcji i chcą dać jej rodzinę, o jakiej zawsze marzyła. Jednak w nowym domu Nica nie jest sama. Oprócz niej do nowego domu trafia niespokojny i tajemniczy Rigel, wzięty z tego samego sierocińca - ostatnia osoba, którą Nica chciałaby mieć jako przybranego brata. Chłopiec jest niezwykle inteligentny i zdolny. Potrafi oczarować swoją grą na pianinie oraz swoją urodą, lecz jego anielski urok skrywa mroczną naturę. Mimo iż łączy ich wspólna przeszłość pełna bólu i trudów, Nica i Rigel nie są w stanie spokojnie mieszkać pod jednym dachem. Lecz życzliwość i złość to dwa różne sposoby, by radzić sobie z życiem i ukryć emocje raniące serca... To sprawia, że oboje stają się dla siebie nawzajem legendarnymi twórcami łez - kimś, przed kim wszystkie twoje kłamstwa zawsze wyjdą na jaw. Wreszcie będą musieli znaleźć w sobie odwagę, aby zaakceptować tę nieodpartą siłę, która przyciąga ich do siebie, zwaną miłością.

na podstawie
Erin Doom (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Colorado Film Production
tytuł oryg.
Fabbricante di lacrime
inne tytuły
The Tearsmith USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co to jest? Tutaj to naprawdę nic się kupy nie trzyma. Gra aktorska do kitu, a cały film wygląda, jakby ktoś skleił ze sobą randomowe sceny z książki i uznał to za dobry pomysł. Płytki, momentami mocno cringowy, aż skręcało. Masakra.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Jestem mocno rozczarowana. Początek zapowiadał się całkiem nieźle, tak później było coraz gorzej. Zabrakło kluczowych scen, które pozwoliłyby zrozumieć działania bohaterów. Końcówka filmu to wielkie nieporozumienie. Ogólnie całość to takie: meh.
Polecam przeczytać książkę dla pełnego zrozumienia.

Dramat

ocenił(a) film na 3
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Słaby

ocenił(a) film na 3
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones