PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048753}

Rzeźbiarz łez

Fabbricante di lacrime
5,1 4 479
ocen
5,1 10 1 4479
Rzeźbiarz łez

W czterech ścianach sierocińca, gdzie dorastała Nica, od zawsze opowiadano legendę o tajemniczym rzemieślniku tworzącym łzy, który winien jest istnienia wszystkich strachów i obaw nawiedzających ludzkie serca. Lecz dla siedemnastoletniej Niki nadszedł czas, by pożegnać się z bajkami z dzieciństwa, gdyż właśnie ziściło się jej największeW czterech ścianach sierocińca, gdzie dorastała Nica, od zawsze opowiadano legendę o tajemniczym rzemieślniku tworzącym łzy, który winien jest istnienia wszystkich strachów i obaw nawiedzających ludzkie serca. Lecz dla siedemnastoletniej Niki nadszedł czas, by pożegnać się z bajkami z dzieciństwa, gdyż właśnie ziściło się jej największe marzenie - państwo Milliganowie właśnie rozpoczęli proces adopcji i chcą dać jej rodzinę, o jakiej zawsze marzyła. Jednak w nowym domu Nica nie jest sama. Oprócz niej do nowego domu trafia niespokojny i tajemniczy Rigel, wzięty z tego samego sierocińca - ostatnia osoba, którą Nica chciałaby mieć jako przybranego brata. Chłopiec jest niezwykle inteligentny i zdolny. Potrafi oczarować swoją grą na pianinie oraz swoją urodą, lecz jego anielski urok skrywa mroczną naturę. Mimo iż łączy ich wspólna przeszłość pełna bólu i trudów, Nica i Rigel nie są w stanie spokojnie mieszkać pod jednym dachem. Lecz życzliwość i złość to dwa różne sposoby, by radzić sobie z życiem i ukryć emocje raniące serca... To sprawia, że oboje stają się dla siebie nawzajem legendarnymi twórcami łez - kimś, przed kim wszystkie twoje kłamstwa zawsze wyjdą na jaw. Wreszcie będą musieli znaleźć w sobie odwagę, aby zaakceptować tę nieodpartą siłę, która przyciąga ich do siebie, zwaną miłością.

Rzeźbiarz łez
Zwiastun nr 1 (angielski)
Rzeźbiarz łez
Teaser nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2024-03-14T15:33:09 https://fwcdn.pl/webv/84/75/68475/68475.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/253/10048753/THE_TEARSMITH___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm
Rzeźbiarz łez zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Erin Doom (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Colorado Film Production
tytuł oryg.
Fabbricante di lacrime
inne tytuły
The Tearsmith Miedzynarodowe
The Tearsmith USA
The Tearsmith Wielka Brytania
The Tearsmith Kanada
The Tearsmith Irlandia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones