PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9308}

Rzymskie wakacje

Roman Holiday
7,9 62 652
oceny
7,9 10 1 62652
7,7 24
oceny krytyków
Rzymskie wakacje
powrót do forum filmu Rzymskie wakacje

Dam 9 za Audrey

ocenił(a) film na 8

Film mnie nie zachwycił, nie oglądałam samego początku, ale już wiem, że jak na stare kino z oskarową gwiazdą w oskarowej roli to liczyłam na więcej. Urok Audrey i Rzymu dodał trochę wyrazistości temu obrazowi. Poza tym aż 9, bo to jeden z tych gatunków filmowych, które uwielbiam, ale troszkę się zawiodłam.

ocenił(a) film na 10
CristineHolly

Boże chroń Królową!!! Nie sluchajcie tej odsoby! Ten film jest wyjatkowy, z niesamowitymi kreacjami aktorskimi i niezapomnianym klimatem. Mowie to ja, mezczyzna nienawidzacy komedii romantycznych. Jest to film, ktory odstaje od wszystkich pseudo-romantyczno produktow filmopodobnych. Rewelacyjny film, dla mnie ideal.

ocenił(a) film na 8
bornstubborn

Niby nie lubi komedii romantycznych, a taki wylewny! Choc w sumie to i tak nie ma znaczenia. Cos ci powiem, ja jestem kobietą, która wręcz nienawidzi dzisiejszych (nie to co powieści Austen) romansideł i oczekiwałam od tego filmu dużo więcej niż pokazali. Pozwolisz więc, że będę wyrażała swoje zdanie na dany temat, a ty nie będziesz go dementował i narzucał swoje. Jesteś na tyle łaskawy, aby to zrobic?

ocenił(a) film na 10
CristineHolly

Moge tego nie robic;) Chcialem tylko zachecic potencjalnych widzow do zapoznania sie z ta klasyka, a Twoj wczesniejszy opis filmu wydal mi sie 'lekko' niefortunny. Co mam na mysli; 'liczylas na wiecej', 'film Cie nie zachwycil' a jakims dziwnym sposobem dajesz mu druga najlepsza note - jakis paradoks, czy brak wywarzenia opinii?

mnie np opis prezentowany przez Ciebie nie zachecilby do seansu, dlatego napisalem, com napisal. A wylewny jestem, poniewaz ten film zasluguje na wylewnosc (w przeciwiensctwie do innych pozycji).

I tak na koniec, to nie potrafilbym dac filmowi 9/10 za jedna kreacje aktorska (jak sie wyrazilas w tytule). Ale masz do tego prawo oczywiscie.
pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 8
bornstubborn

Przemyślałam ocenę i zmieniłam na 8 czyli bardzo dobry. Za Audrey :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones