PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6634}

Sądna noc

Judgment Night
6,9 3 260
ocen
6,9 10 1 3260
7,0 4
oceny krytyków
Sądna noc
powrót do forum filmu Sądna noc

Ogladalam go parokrotnie w tv, chociaz oni wola powtarzac "Ksiecia w Nowym Jorku" 1000 razy niz porzadne kino. Z drugiej strony jednak może czulabym jednak znuzenie, a tak mam zawsze jakis niedosyt:).Ale wracajac do filmu - pierwszy raz go ogladalam pare ladnych lat temu bedac sama w domu i baaaaaaaaardzo mi sie to spodobalo - nie ma to jak gesia skorka w trakcie filmu - ot cala jego recenzja :)

elia_2

Ksiaze w nowym Jorku to wlasnie porzadne kino.Widac ze sie nie znasz.

ocenił(a) film na 7
murson60

jedno na filmwebie cholernie mnie denerwuje. jesli ktos ma inne zdanie niz ty to odrazu mozna mu powiedziec ze sie nie zna ;p i tak lepsze to niz wyzywanie od nazistow ;p

elia_2

no dokladnie... nie znasz sie ha ha ha
to kwestia gustu ale ja majac wybor zdecydowanie wybieram "Sadna noc" niz "ksiaze gdzies tam.." ;P

ocenił(a) film na 8
Remy_LeBeau_2

A ja go widziałem tylko raz, pare lat temu i cały czas mi chodził po głowie. Tylko nie znałem tytułu, więc nie mogłem go znaleźc na sieci. Aż tu nagle całkiem przypadkowo znalazłem go tutaj. Więc zasysam i nie moge sie doczekac az odświerze sobie to arcydzieło. Dzięki ci Boże za Filmweb!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
7IGER

Bardzo dobry sensacyjny thriller trzymający w napięciu do samego końca. Nie jest to jakieś arcydzieło ale film ma niepowtarzalny klimat na który składa się ciekawa fabuła, wartka akcja i świetna muzyka z początku lat 90. Przy takim filmie nie da się nudzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones