PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6634}

Sądna noc

Judgment Night
7,0 3 253
oceny
7,0 10 1 3253
7,0 3
oceny krytyków
Sądna noc
powrót do forum filmu Sądna noc

Bardzo zły

ocenił(a) film na 2

Strasznie ciężko ogląda się ten film. Główni bohaterowie robią tutaj co krok kolejną dziwną i głupią rzecz, która jeszcze tylko bardziej pogrążała ich i wprawiała w kłopoty. Normalny człowiek nigdy nie pakowałby się tak w kłopoty, dlatego film ogląda się naprawdę z politowaniem. Niestety ale jestem na nie dla tego filmu. Poza kilkoma dobrymi momentami to nie warto tracić czasu aby oglądać 4 głupków, którzy co kilka minut pakują się w kolejne kłopoty. I jeszcze w tle muzyka Alana Silvestri, która brzmi jak z "Predatora" i kompletnie nie pasuje do tego filmu. Oceniam surowo na 2/10.

Axel

Niemożliwe... Oglądałem ten film z 6, 7 lat temu i był niesamowity... Klimat osaczenia w brudnej dzielnicy, ta adrenalina... Nie wierze że aż taki by był zły...

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

hmm oglądałem ten film bardzo dawno temu , może z 10 lat, zapamiętałem go i to całkiem nieźle. Wtedy bardzo mi się podobał . Dzisiaj postanowiłem sobie odświeżyć ten film i moja ocena filmu nieco spadła :) . Mając za sobą 10 lat więcej i trochę obejrzanych filmów dostrzegam wiele niedociągnięć w tym filmie. Jednak nie ocenie go tak surowo :D głównie za mroczny klimat który może się podobać .

ocenił(a) film na 5
sheriff0

a ja oglądałem go dzisiaj pierwszy raz i ostatni , sredni to film, powiedziałbym B klasy , i bardzo przewidywalny jak zaczeli uciekac po 15 minutach wiedziałem ze bedą tak do konca filmu biec i biec az oczywiście uda sie im zwycięzyc zawodowych morderców/

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Bardzo dobry film. Założę się że wy oceniacie ten film przez pryzmat obecnych czasów a nie co wtedy. Bardzo realistyczny jak dla mnie. Ostatnio czytałem artykuł, że w stanach ginie kilkadziesiąt tysięcy ludzi rocznie!!! Ten kraj jest pojechany(zamiast ch wpisz b:P). Broń możesz dostać od 18 roku życia a alkohol sprzedają po 21 roku życia. Już nie mówiąc o takich gettach tam ludzie są znieczuleni na takie sytuacje, że ktoś biega po bloku i prosi o pomoc u nich co drugą noc tak jest:P Telefonu komórkowego też nie nosili bo kto taką cegłę by chciał nosić. Jedno jest pewne nie zjeżdżajmy z drogi:P

ocenił(a) film na 9
Sherif27

Bojechany ??!!

ocenił(a) film na 6
konrii_2

he he , coś w tym jest !

ocenił(a) film na 9
konrii_2

konrii_2 o kurde ale z ciebie mózg że to przewidziałeś odrazu! ja myślałem że oni dadzą się odrazu zabić!

ocenił(a) film na 7
Axel

"Główni bohaterowie robią tutaj co krok kolejną dziwną i głupią rzecz, która jeszcze tylko bardziej pogrążała ich i wprawiała w kłopoty". Możesz napisać jakie? To że zjechali z autostrady? To że chcieli udzielić pomocy człowiekowi którego potrącili? A może że uciekali przed uzbrojonymi bandytami? No i jak Twoim zdaniem powinni się zachować "normalni ludzie".

ocenił(a) film na 2
MIR66

Nie chcę już wracać do tego filmu. Scen głupich i niedorzecznych była tam cała masa i to nie były te, które tu wymieniasz.

ocenił(a) film na 7
Axel

To Twoja subiektywna ocena, masz do niej prawo. Ale jeśli się zaczyna temat i porusza jakieś wątki trzeba je rozwinąć aby inni mogli je skomentować ( choć można napisać "film był głupi i tyle" tylko po co?). To moja subiektywna uwaga.

ocenił(a) film na 2
MIR66

Nigdzie tak nie napisałem. I tak, to jest moje prawo do oceny i nic ci do niej.

ocenił(a) film na 7
Axel

Nie napisałeś ale w podtekście tak to wygląda. "głupich i niedorzecznych (scen) była tam cała masa" ale "nie chcę już wracać" i "taka moja ocena". Dzięki, ale na Twojej opinii opierać się nie będę bo zalatuje mi to trollem.

MIR66

Potwierdzam, szkoda słów i nerwów na dyskusje z gościem typu "nie pamiętam, ale coś tam było nie tak"....

ocenił(a) film na 10
Axel

nie to ze nie chcesz tylko nie potrafisz wskazac, Za to w Rambo to jedna wielka niedorzecznosc. Gosc pruje z pukawki i wybija caly pluton, skacze z wysokosci 10 metrow, jest niezniszczalny itp, a ty jeszcze masz czelnosc pisac o niedorzecznosci w filmach hehe

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 8
Axel

Autostopowicz 2 punkty, masakra

ocenił(a) film na 10
Axel

Ktos kto daje wszystkim filmom z "rambo" i Arnim 10/10 raczej nie jest osoba wiarygodna do oceniania takich swietnych filmow jak Sadna Noc. Jeszcze moze bym przymknal oko na te twoje idiotyczne argumenty, ale jeden z najlepszych w historii soundtrackow nazwac od glupich itp, jest oznaka zerowych kompetencji w wypowiadaniu sie na jaki kolwiek film.
Judgement Day to klasyka, film 3majacy non stop w napieciu z mega zbudowanym klimatem i sciezka dzwiekowa.

Axel

pff

ocenił(a) film na 9
Axel

Opisz te dziwne i głupie rzeczy,które według ciebie robią główni bohaterowie na razie zamiast argumentów tylko się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 6
Znawca kina

To ja coś napiszę :)
Mi się generalnie film podobał choć żałuję, że nie obejrzałem go wcześniej, bo faktycznie klimat mnie ujął i jak pamiętam podobne filmy obejrzane w tamtym okresie, to tamtym dałbym pewnie dziś 10 bez ponownego obejrzenia.
Ale z jednym się zgodzę z założycielem tematu - Panowie Ci robili jedną tak na prawdę głupią rzecz non stop i bez przerwy, która szczerze mnie bardzo drażniła podczas projekcji - mianowicie: wciąż się do siebie "darli"!
Jestem świeżo po projekcji i w masie momentów na prawdę, wymagana była cisza z ich strony (w kanałach, na dachu, między pociągami i w zasadzie wszędzie), a jak już musieli coś powiedzieć, to przynajmniej szeptem, a tu cała czwórca waliła do siebie na całe gardło, mając panów złych przed którymi się kryli, po drugiej stronie ulicy.
Dla mnie jedyny element w tym filmie drażniący, bo powinni ich trzy razy szybciej przez to znaleźć, a i oni pewnie i ze trzy razy zdążyliby tych złych zgubić i uciec ;)
Takie tam moje spostrzeżenie, ale generalnie film oceniam jako kawał dobrego kina sensacyjnego, i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś odświeżę ;)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
neposz_2

Zapomnieliście że to jest film? FILM? Tak ten film powinien trwać 5 minut , uciekli by i napsy końcowe co? Uważam ze był świetny , aktorstwo super i Ci dobrzy jak i czarne charaktery. Porządny film na wieczór ! 9/10 Warto bo jest sensacja , thriller i troche komedii. Polecam

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

axel to wysublimowany gość który woli np w grach na psx pierwszą generacje grafiki od tej nowej. Co do jego wypowiedzi na temat tego filmu się zupełnie nie zgadzam. Idiotyczne decyzje ? Było ich kilku. Razem zdecydowali, ze go wezmą na pokład wehikułu. Gdy dowiedzieli się o tym, ze go scigają tak mieli go po prostu wyrzucic z tego camp bussines housu na kólkach ? Tak byś uczynił ? Nie każdy jak Ty woli nosic długie włosy i grać na PlayStation po dziś dzień. Rownie dobrze moglby uznać to idiotycznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones