PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6634}

Sądna noc

Judgment Night
7,0 3 258
ocen
7,0 10 1 3258
7,0 4
oceny krytyków
Sądna noc
powrót do forum filmu Sądna noc

Wie ktoś skąd moge zassać ten film ? Błagam help !!! :(

ocenił(a) film na 6
Badi_2

p2mforum
szukajcie a znajdziecie

ocenił(a) film na 9
Badi_2

Jest na torrentach. Są napisy. Nie ma żadnego problemu ;)
A w moich głośnikach:
Biohazard & ONYX - "Judgment Night"

ocenił(a) film na 8
mrx_1921

Torrenty czy eMule to juz powoli do lamusa odchodzą. Polecam rapidshare, na torrach nie ma nawet jednej dziesiątej tego co na rapid. Jaki byś film nie szukał to znajdziesz. A co do Sądnej nocy to właśnie zasysam i to z rapida a znalezienie go to była raptem kwestia 2 min :) Pozdrawiam

7IGER

"Torrenty czy eMule to juz powoli do lamusa odchodzą. Polecam rapidshare, na torrach nie ma nawet jednej dziesiątej tego co na rapid" - ja mogę tylko zaproponować korzystanie ze wszystkich sieci i niedyskryminowanie żadnej. Każda ma swoje plusy i minusy ;)

ocenił(a) film na 9
aniolek1234

no tak bo poki co 1 minusem rapida jest to ze trza za niego zaplacic

ocenił(a) film na 8
Terry25

Wcale nie, polecam programik Rapid Express, ktory automatycznie sciaga party bez naszej ingerencji. Jedyny minus (jesli nie wykupiles konta premium) to ze trzeba czekac 15 min az bedzie mozna zassac nastepny part. Ale dla mnie to nie stanowi zadnego problemu, najwazniejsza jest ilosc udostepnianego materialu, a jezeli chodzi o filmy to masz praktycznie kazdy jaki ci sie tylko zamarzy (ograniczeniem moze tu byc tylko dla coponiektorych tylko to ze nie do wszystkich mozna znalezc polskie napisy) i to ze nie jest sie zaleznym od ilosci seedow, peerow itp. Masz pewnosc ze zawsze dociagniesz do konca sciagany plik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones