The Ones Below

1 godz. 27 min.
6,1 2 618
ocen
6,1 10 2618
875
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":730684,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Ones+Below-2015-730684/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Sąsiedzi z dołu
  • s111 ocenił(a) ten film na: 6

Jak to jest ze nikt nie szukał tego dziecka? Tak jakby się rozplynelo w powietrzu?
    Dlaczego nikt nie przeprowdzil sekcji zwłok nad tą kobietą?

• Jestem_nieznosna ocenił(a) ten film na: 6

s111 Historia chorób mentalnych w rodzinie, mail do męża że przeprasza, mąż który sam nie żąda sprawdzenia tylko podaje że żona popełniła samobójstwo i utopiła dziecko. nie ma potrzeby by to robili, bo tamci zadbali o każdy szczegół.
    Choć zastanawiam się nad jednym i do tego się można przyczepić - powinni chyba szukać dziecka w tej wodzie?

Jestem_nieznosna No raczej, też tak uważam. Przeciez musieli uznać dziecko za zmarłe a ciała nie było

• guliver_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

s111 Tak. Ja zwróciłem też uwagę na pewien dziwny szczegół: gdy Theresa niby wrzuca dziecko do wody, słychać wyraźnie plusk. Skoro jak wiadomo dziecka nie wrzuciła, to skąd ten plusk? Po co wrzucałaby jakąś paczkę, kamienie czy cokolwiek do wody? Wystarczyłoby zostawić pusty wózek nad wodą, skoro Justin był na miejscu i tak już po zdarzeniu.

guliver_filmweb Tego się już już dowiemy

guliver_filmweb Nie dowiemy miało być

• Formula1Fan ocenił(a) ten film na: 6

guliver_filmweb Kota.

• guliver_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

Formula1Fan Aha, to by wyjaśniało co się stało z kotem :(

• olawlo ocenił(a) ten film na: 6

guliver_filmweb Przypadkowy przechodzień mógł nabrać podejrzeń gdyby kobieta tylko przewróciła wózek i sobie poszła