PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36175}

Słodka szesnastka

Sweet Sixteen
7,3 1 015
ocen
7,3 10 1 1015
Słodka szesnastka
powrót do forum filmu Słodka szesnastka

Zawiedziona

ocenił(a) film na 4

Dobry scenariusz, jednak wykonanie, cała oprawa nie trafiły do mnie. Film pozbawiony emocji, przez większość czasu nuży. Już bardziej polecam niemieckiego "Twardziela".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
ScarlettElvie

oj, ja również jestem zawiedziony. kolejny baśń Loacha o tym, że marzenia nie zawsze się spełniają w tym okrutnym, złym świecie. nawet bohater przypomina nieco starzą wersję bohatera "Kes". tym razem jednak realizacja jest tak okropnie schematyczna i przewidywalna, że momentami miałem ochotę przewinąć film. ja nie znam takich 16-latków, zupełnie nie przekonuje mnie ten film.

ramol9

film specyficzny i być może nieprzekonywujący dla ludzi "z zewnątrz"... podobnie jak polskie dramaty, które są często rewelacyjne, na świecie często bywają niezrozumiałe. ten film jest do bólu realistyczny, tak wyglądają szkockie robotnicze miasteczka, a właściwie dziury i tacy są nastolatkowie z socjalnych osiedli. dla mnie mocny, smutny, prawdziwy...

ramol9

Jeszcze wielu 16-latków nie znasz i po to właśnie są m.in. filmy, żeby otworzyć Ci oczy. Chyba, że uważasz za dobre kino tylko takie, które traktuje o tym, co znasz?

użytkownik usunięty
ScarlettElvie

Moim zdaniem świetnie pokazana jest brytyjska patola. Może początek filmu nie pozwala jeszcze wczuć się w bohaterów, ale później nie było z tym u mnie problemów. Naprawdę dobry film moim zdaniem. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones