PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9913}

Słodki listopad

Sweet November
7,3 103 084
oceny
7,3 10 1 103084
5,1 7
ocen krytyków
Słodki listopad
powrót do forum filmu Słodki listopad

Oglądałam dużo melodramatów, dużo z taką tematyką, lubię je, ale chyba na żadnym nie spłakałam
się tak jak na tym. Dla mnie idealny, chociaż wiadomo obiektywnie patrząc wady by się znalazły, ale
ja patrzę na to subiektywnym okiem. Uwielbiam takie filmy. 10/10 ,

monika220

też lubię takie filmy,a ten jest wyjątkowy-aktorzy rewelacyjni.

monika220

Jak chce pomogać to niech się zgłosi do caritas-u, a nie bawić się w pomaganiu bogatym biznesmenom. Mogła się zapisać jako wolontariusz w domy dla bezdomnych i pomagać przy rozdawaniu posiłków.

ocenił(a) film na 9
Dormant

Ona nie chciała pomagać innym, a sobie. Zmienianie co miesiąc faceta dawało jej poczucie, że nad czymś panuje, że coś zależy od niej. Na chorobę wpływu nie miała.

monika220

najbardziej depresyjny film jaki widziałem

ocenił(a) film na 5
monika220

Niestety nie podzielam entuzjazmu. Sam film, podjęty przezeń problem jak i samo ujęcie są całkiem niezłe, ale po raz kolejny Keanu Reeves jest kompletnie nieprzekonujący. Prawie każda kwestia w jego ustach brzmi sztucznie. Porażenie nerwu twarzowego godne Nicholasa Cage'a - jeden grymas przez cały film. Jego gra doszczętnie pogrzebała potencjalnie dobry film.

ocenił(a) film na 9
gregsava

Grał postać faceta, który nigdy nikogo nie kochał i nie umie okazywać uczuć. Zatem możemy założyć, że był to zabieg celowy. Wiemy, że potrafi grać zakochanego i nie tylko.

ocenił(a) film na 9
monika220

Mnie ten film urzekł. Za każdym obejrzeniem podoba mi się bardziej. Z pewnością jest to wyciskacz łez, a Keanu Reeves tworzył lepsze kreacje, ale nie szkodzi.

ocenił(a) film na 9
monika220

ja też kocham ten film. Widziałam go wiele razy. Piękna historia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones