PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9913}

Słodki listopad

Sweet November
7,3 103 121
ocen
7,3 10 1 103121
5,0 8
ocen krytyków
Słodki listopad

Historia nowojorskiego biznesmena Nelsona Mossa (Keanu Reeves), który zakochuje się w Sarze Deever (Charlize Theron) - dziewczynie co miesiąc zmieniającej partnerów. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie, nie chce poddać się uczuciom.

opis użytkownika

Nelson Moss (Keanu Reeves) i Sara Deever (Charlize Theron) nie mają ze sobą nic wspólnego. Ona jest czarującą, młodą dziewczyną, która w każdym mężczyźnie potrafi znaleźć coś dobrego. On jest pracoholikiem zajmującym się reklamą, który zawzięcie broni się przed bliższymi związkami z kobietami. Dzieje się tak do momentu, kiedy spotyka Sarę. Obydwoje wzajemnie się intrygują, jednak nie są jeszcze gotowi do głębszego związku i dlatego postanawiają stworzyć układ, będą ze sobą przez miesiąc, po czym każde pójdzie swoją drogą.

gonia
opis użytkownika

Nelson (Keanu Reeves) jest pracoholikiem. Liczą się dla niego tylko obowiązki, zapomniał co to znaczy dobra zabawa. Pewnego dnia napotyka na swojej drodze Sarę (Charlize Theron) - zwariowaną, ale szczęśliwą i korzystającą z życia kobietę. Nelson za jej namową zamieszkuje z nią na miesiąc, by poznać smak swobody, luzu i zapomnieć o pracy.

dull
opis użytkownika

Nelson to człowiek całkowicie oddany karierze w branży reklamowej. Pewnego dnia bierze sobie kilka godzin wolnego, aby zdać test na przedłużenie prawa jazdy. Spotyka Sarę, kobietę bardzo różniącą się od wszystkich, które poznał w swoim życiu. Z jego powodu dziewczyna nie zdaje egzaminu i nie może prowadzić samochodu przez następny miesiąc. Po długich poszukiwaniach Sara odnajduje Nelsona i żąda, aby wynagrodził jej to, co zrobił. W konsekwencji zmusza go do spędzenia ze sobą trzydziestu dni, które całkowicie zmienią samotnego pracoholika.

Pati
opis użytkownika

Sara Deever (Charlize Theron) jest piękna, niezależna i unika stałych związków. Nie wiąże się z żadnym mężczyzną na dłużej niż jeden miesiąc. Przystojny i bogaty, ale zapatrzony w siebie Nelson Moss (Keanu Reeves) zostaje kolejnym mężczyzną Sary. Nelson odnosi sukcesy w świecie reklamy i czuje się panem świata. To przez jego ściąganie Sara oblewa egzamin na przedłużenie prawa jazdy. A ona czekać nie może, ma bardzo pilną sprawę do załatwienia. W ramach zadośćuczynienia, wymusza na Nelsonie, aby ją zawiózł w pewne miejsce.

trinity15
opis użytkownika

Nelson Moss (Keanu Reeves) i Sara Deever (Charlize Theron) nie mają ze sobą nic wspólnego. Są zupełnie różnymi ludźmi. On jest pracoholikiem, który myśli wyłącznie o interesach i karierze. Sara to kobieta piękna i niezależna, prowadząca beztroskie życie. Gdy dziewczyna z winy Nelsona nie zdaje testu na prawo jazdy, prosi go o podwiezienie oraz proponuje mu, aby zamieszkał z nią przez miesiąc. Z początku Nelson nie przyjmuje oferty, lecz po stracie pracy i porzuceniu przez dziewczynę nie ma nic do stracenia.

Skylaria
opis użytkownika

Nelson, ktory jest pracoholikiem, postanawia zrobic prawo jazdy. Tam poznaje Sarę, która .... Co miesiąc zmienia partnera w ramach " terapii" Początkowo nic nie wskazuje na to, żeby plan się powiódł, ale z czasem Nelson zgadza się być "Listopadem". Rodzi się między nimi gorące uczucie. Problem w tym, że Sara coś ukrywa...

gosiaczek_muaaa16
opis użytkownika

Co może wyniknąć z trzydziestodniowego romansu? Bardzo wiele...
Sara (Charlize Theron) jest uwodzicielką, której romanse nigdy nie trwają dłużej niż miesiąc. W czasie tych 30 dni stara się pomóc każdemu partnerowi i uczynić z niego wrażliwszego człowieka. Choć utrzymuje kontakt z niektórymi byłymi kochankami, nigdy nie łamie swojej "miesięcznej" zasady. Pewnego dnia zbieg okoliczności sprawia, że kandydatem na listopadowego partnera zostaje pracoholik Nelson (Keanu Reeves), który całe swoje życie podporządkował karierze.

Homikowa
opis użytkownika

Nelson spotyka na swej drodze piękną Sarę, która postanawia go uwieść. Nie wie jednak, że Sara zmienia mężczyzn jak rękawiczki - każdego miesiąca dzieli swe serce i mieszkanie z innym. Bez zobowiązań. Bez planów na przyszłość. Bez miłości. Przejmujące i wzruszające kreacje Keanu Reevesa i Charlize Theron.

opis dystrybutora dvd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones