PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34735}
6,5 45 955
ocen
6,5 10 1 45955
5,2 6
ocen krytyków
S.W.A.T. Jednostka Specjalna
powrót do forum filmu S.W.A.T. Jednostka Specjalna

Chris Sanchez to Latynoska, którą gra pół biała, pół Latynoska. Alex Montel to Latynos, którego gra syn pół białego (Hiszpana!), pół Muzułmanina (Marokańczyka!) i białej (Francuzki!). Filmy klasy "Latynosi" to: "El Mariachi", "Desperado", "Pewnego razu w Meksyku: Desperado", "Bad Boys", "Bad Boys II", "Człowiek w ogniu" (2004), "Zatopieni" (2004) i "Miami Vice" (2006). Według mnie "S.W.A.T. Jednoska specjalna" (2003) też zalicza się do filmów klasy "Latynosi". Wystarczy spojrzeć na Chris Sanchez i Alexa Montela. Kto się zgadza z tą moją wypowiedzią? Czekam na chętnych znawców filmowych!

ocenił(a) film na 6
JanMortyr

Co to za w ogole za gatunek latynosi? .... Idiota

Wyżej wymienione tytuły są w 100 procentach amerykańskimi produkacjami (el mariachi to jedyny wyjątek).
To ja ci polecam film Traffic tam masz duzo latynosów no i wszystkie czesci od zmierzchu do świtu które dzieją sie w meksyku. Oraz wydaje mi sie ze wyszedł teraz być może twoj ulubiony film jeśli chodzi o latynosów i ich kretyński wizerunek bandziorów i ćpunów których lubisz najbardziej.. ten film to Maczeta. Tam masz samych latynosów i może dalej podniecać sie swoim wyimaginowanym gatunkiem filmowych.

ocenił(a) film na 10
JanMortyr

czyli według twojego chorego rozumowania samuel i colin są latynosami

tomucho77

Nie Samuel, tylko Denzel.

ocenił(a) film na 10
JanMortyr

Acha a jaką rolę w swat ma denzel ?

tomucho77

Nie w "S.W.A.T. Jednostce specjalnej", tylko w "Człowieku w ogniu".

ocenił(a) film na 6
JanMortyr

Ze niby jest tam latynosem?! Ha kur*a jak ktoś jest białoskórym afrykańczykiem to nazywamy go murzynem?! xD <lol> masakra gosciu ile ty masz lat?!

ocenił(a) film na 10
___ice___

Ty ale ja gościa zupełnie nie kumam my tu rozmawiamy o filmie swat a ten mi tu wyjeźdza z denzelem i człowiekiem w ogniu ?
Człowieku przecież główną rolę w swat gra colin i nie jest on latynosem - gościu ogarnij się.

ocenił(a) film na 6
tomucho77

To jest jakiś kretyn chyba nie ma sensu z nim gadać... że gada od rzeczy to raz...
Ale Denzel latynosem... no ja pier****...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones