PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39396}

SOS Titanic

A Night to Remember
7,4 654
oceny
7,4 10 1 654
SOS Titanic
powrót do forum filmu SOS Titanic

gdzie mozna obejrzec z polska wersją jezykowa?

ocenił(a) film na 8
seba_1997

Oj będzie z tym problem , raczej nigdzie ..

ocenił(a) film na 8
kkrajewska2

Zdobyłam wersję z napisami, jeśli Cię to jeszcze interesuje. P. Stary film, ale SUPER !

ocenił(a) film na 8
seba_1997

Jest na gryzoniu, z polskimi napisami, poszperaj.

ocenił(a) film na 8
seba_1997

Jeśli nie znajdziesz, to daj mi swój namiar na e-mail, a prześlę Ci film. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
seba_1997

Zdobyłam wersję z napisami, jeśli Cię to jeszcze interesuje. P. Stary film, ale SUPER !

użytkownik usunięty
IrenaSz

Witam serdecznie. Proszę się nie gniewać, ale mam do Pani prośbę. Czy jest możliwość, aby przesłała mi Pani na mój adres email ten film? Przeczytałem, że ma Pani ten film na swoim komputerze. Czy jeśli podam Pani swój adres mailowy, czy mogłaby mi Pani go przesłać. Poszukuję tego filmu już od dłuższego czasu i nigdzie nie mogę go znaleźć. Jeśli będzie Pani mogła bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
IrenaSz

Przepraszam, to jeszcze raz ja. :) Czy jeśli jest taka możliwość, mogłaby mi Pani w jakiś sposób przesłać ten film? Naprawdę bardzo mi na nim zależy, a szukam go już od dawna i niestety nigdzie nie umiem go znaleźć.
Jeśli będzie Pani miała czas to bardzo proszę o odpowiedź. Jeśli wyrazi Pani na to zgodę, to podam Pani swój adres email, abyśmy się porozumieli co do przesłania tego filmu.
Jeszcze raz przepraszam za kłopot i z niecierpliwością czekam na odpowiedź. :)

ocenił(a) film na 8

Witam. Ja nie mam filmów w komputerze, tylko na płytach dvd, ten tez. Mogę zrobić kopię na drugiej płycie dvd. Nie umiem przesłać filmu na adres e-mail. Po prostu jestem starszą emerytką i nie znam się na takich komputerowych sztuczkach. Nie umiem tez niczego wetknąć do sieci. Proszę mi podać swój adres mail, to napiszę więcej. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
IrenaSz

Witam ponownie. Przepraszam za pomyłkę w moim poprzednim poście. Oczywiście miałem na myśli możliwość przegrania tego filmu na płytę i wysłania na mój adres (dokładnie tak jak Pani napisała). Jestem tym jak najbardziej zainteresowany.
Niestety nie mogę wkleić bezpośrednio mojego adresu email, ponieważ próbowałem to zrobić i pojawia się komunikat, że nie mogę wysłać wiadomości zawierającej zewnętrzny link. Czy byłaby więc możliwość, abym wysłał Pani zaproszenie do grona znajomych? Wtedy moglibyśmy pisać do siebie wiadomości prywatne (inaczej nie jest to możliwe), a w tych wiadomościach można podawać takie adresy, jak nazwa email. Czy zgodzi się Pani przyjąć ode mnie zaproszenie do znajomych?
Przepraszam, że tak to napisałem, ale niestety inaczej nie mógłbym wysłać wiadomości z przyczyn, o których napisałem powyżej.
Jeśli będzie Pani miała czas to bardzo proszę, aby Pani napisała na ten adres, abyśmy wszystko dokładnie ustalili. :)
Czekam z niecierpliwością na wiadomość od Pani. :) Kiedy napisze Pani na mój adres email, to podam Pani swój dokładny adres pocztowy, na który bardzo bym prosił (jeśli oczywiście Pani się na to zgodzi), aby mi Pani przesłała film.
Proszę także, aby w mailu podała mi Pani swoje dane, abym mógł zapłacić Pani za koszt przesyłki, nośnika i samej fatygi. :)
Bardzo proszę, aby w miarę możliwości napisała Pani do mnie na email.
Nawet sobie Pani nie zdaje sprawy, jak bardzo jestem podekscytowany tym, że będę mógł mieć ten film w swojej kolekcji. ;)
Jeszcze raz za wszystko dziękuję i przepraszam za kłopot. :)
Pozdrawiam serdecznie. ;)

użytkownik usunięty

Jeszcze raz przepraszam za kłopot. Niestety tak jak wspomniałem, w tej wiadomości z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogę podać dokładnego adresu email (nie mogę wysłać wiadomości zawierającej tego typu odnośniki).
Dlatego wysłałem do Pani zaproszenie do grona znajomych. Bardzo proszę, jeśli to możliwe, aby zechciała je Pani przyjąć, w przeciwnym razie nie będę mógł do Pani napisać wiadomości tzw. prywatnej (a w niej można już podać adres email, wiem to z autopsji, bo kiedyś już pisałem z jednym użytkownikiem w sprawie innego filmu i tak właśnie to wyglądało).
Jeszcze raz przepraszam za kłopot. Jeśli to możliwe to bardzo proszę o przyjęcie tego zaproszenia, a wtedy wyślę do Pani wiadomość, w której będę mógł podać adres email).
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 7

https://3filmy.com/film/sos-titanic-a-night-to-remember-t8celqhy.html tutaj masz za darmo z polskimi napisami z dobrą jakością, ogółem polecam "3filmy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones