PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151302}

SOS dla Tokio

Gojira tai Mosura tai Mekagojira: Tôkyô S.O.S.
6,3 1 375
ocen
6,3 10 1 1375
SOS dla Tokio
powrót do forum filmu SOS dla Tokio
ocenił(a) film na 7
jporuba

No niezły film, chociaż za dużo jest japońskiego bohaterstwa na pokaz i za dużo efekciarstwa w końcówce. Ale ogólnie reżyser wyciągnął wnioski i poprawił się. Film jest ciekawszy, nie ma emo-bohaterów i fabuła lepsza jest. Efekty specjalne na nawet wysokim poziomie, muzyka też i aktorstwo może być.

jporuba

Film odbędzie się 27 maja, o godzinie 22.00.

ocenił(a) film na 8
jporuba

Jedno z najleprzych pojawień się mothry (nie była tak łysa jak w wielkiej bitwie potworów i tak pluszowa jak dotychczas oraz nie tak potężna). Tylko czemu ten żółw był już martwy??? Jeżeli nakręcili tą scenę gdzie walczył z godzillą to nie powinni jej wycinać. Jeżeli ją oczywiście nakręcili

NeoMetalSonic

Racja, walka Kameby z Godzillą byłaby pewnie nawet fajna.

ocenił(a) film na 5
jporuba

Witam klubowicza xD

fariago

A witam, witam :)

ocenił(a) film na 5
jporuba

Więc mówisz że to taka godzilla, ale że z fajnymi efektami?

Jakiego typu filmu moge się spodziewać?

Raz w życiu obejrzałem godzillę, nie wiem jaką (trochę ich jest)
Była stara, o dziecku godzilli i było bardzo heroicznie i zabawnie : )

Tu też tak będzie?

ocenił(a) film na 5
fariago

"Godzilla konra Destruktor!"

Dałem mu niestety tylko 3/10, był za długi.. w pewnym momencie zaczął mi się nudzić.

fariago

Ach, "Syn Godzilli" z Minyą w roli tytułowej, zwanym też pieszczotliwie największą porażką Toho :3

A do Tokio SOS, to możesz się spodziewać całkiem niezłego filmu, efekty dobre, bo z 2003, ale żeby docenić filmy kaiju trzeba się na nich trochę znać :)

ocenił(a) film na 5
jporuba

Więc na razie jestem tylko ignorantem.
Ale myślę, że po dobrym piwku (jak co poniedziałek w tych godzinach :D) film okaże się jeszcze lepszy i dostanie (kto wie) z 4 czy 5 - wszystko zależy od fabuły, akcji i muzyki, albo...
kiczu i dystansu do siebie, bo już i takie się trafiły w poniedziałki.

Najlepsi byli hobbici (za wszystko) i horror, gdzie jedna laska kłóciła się z drugą, dlatego jedna zmutowała węże, a druga aligatory xD
I biły się w błocie podczas masakry hahahahahahha

fariago

Oj tak Megapyton kontra gatoroid

fariago

No cóż, niestety Kaiju jest robione trochę na poważnie :)

jporuba

Oglądałem pierwszą Godzille kontra king kong i coś starego z mechagodzilą oraz kawałek syna Godzilli. Niestety jakoś to do mnie nie trafia

Katharsisss

To może ten film trafi, jest bardzo współczesny.

jporuba

King Kong kontra Godzilla to mistrzostwo. Prawie się udusiłem ze śmiechu, polecam wszystkim :D

Valdoraptor23

http://medias.omgif.net/wp-content/uploads/2012/10/eat_your_vegetables.gif

jporuba

Hahahaha zabiłeś mnie tym! :D

ocenił(a) film na 5
jporuba

A jak Ty oceniasz ten film?

fariago

Siły samoobrony, baza Hacioci. A Hawujek też będzie? :D

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

Wybacz,ze nie na temat filmu.Jakie masz konkretne zainteresowania a propos zoologii?

Berith7777

Renesansowe można powiedzieć, czyli w zasadzie całkiem ogólne na temat wszystkiego co się rusza. Najbardziej mnie interesują gady w tym dinozaury, owady i inne bezkręgowce, bo tu najłatwiej o zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

Spoko.Które z dinozaurów(gatunki)sa twoim zdaniem najciekawsze?

Berith7777

Może to dość nieoryginalne ale Dromeozaury :)

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

Dziwi mnie,ze nie dasz sobie do avatara jakiegos dobrego malunku,a nie tandetnej figurki.

Berith7777

Ta figurka ma dla mnie wartość emocjonalną i bezpośrednio wiąże się z Filmwebem i ludźmi tu poznanymi :)

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

Ok,w takim razie rozumię;)

ocenił(a) film na 5
jporuba

UFO!! O kurfa!
Pije kolejne piwo! :D

ocenił(a) film na 5
fariago

To jakaś ćma ogromna!
Ale ładne efekty, rzeczywiście :D

jporuba

Haha, rozwala mnie to jak prawie zawsze na początku tych filmów mówią 'Oooooh, to Godzilla!' xD

pringles

To brzmi w Japonii jak "Och nie, znowu grad!" :D

Valdoraptor23

Albo to rzucami datami xD Mothra zniszczyła Tokio 43 lata temu, Godzilla ostatnio napadła na Tokio 54 lata temu :D

pringles

W szkołach pewnie uczą xD

ocenił(a) film na 5
pringles

Co się dzeje? Co to za 2 mikruski?
Czy ja wciąż piję piwo? xD

fariago

Hobbity :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Już zawsze będę kupował to piwo, hahahahahahha xD

ocenił(a) film na 5
fariago

A właśnie.
Często słyszałem Mohra.
Czy ten potwór jest spokreniony z godzilla? Do jakiego gatunku należy to monstrum?

fariago

To gigantyczny butterfly, nawet jak przed chwilą bylo widac, stosuje taki sam atak - senny pył xD

pringles

Butterfree. Mothra to bardziej Dustox ;)

Valdoraptor23

No oczywiście, butterfree :p dustox nie jest zbyt urodziwy, jak dla mnie to Mothra jest własnie do butterfree podobna, tez ma taki śliczny pyszczek xD aczkolwiek ogolnie boję się ciem, zwlaszcza tych pokaźnych rozmiarów i włochatych brrrr

pringles

Przecież one nic Ci nie mogą zrobić :)

Valdoraptor23

Tak, ale ja mogę coś zrobić im, np. przypadkiem zjesc xd a przynajmniej takie mam wrażenie, one tak latają jakoś na oślep. Ale i tak najgorsze są biedronki! Wzbudzają we mnie taki lęk jak godzilla w Japończykach, makabra :o No patrz teraz jaki żółciutki butterfree :D

pringles

Cierpisz na Łagodnoinsektofobię :)

fariago

Nie, nie jest. To gigantyczna ćma, strażniczka starożytnego ludu Shobijn, która chroni świat* przed Godzillą, Ghidorahem i ewentualnie Battrą.

*chociaż w swym pierwszym filmie była agresywna.

fariago

Mothra: Sooo much Cocaineee...

Valdoraptor23

Albo so much łupież xD

ocenił(a) film na 5
pringles

O kurfa!
Ale ładna!

Tu u mnie w trójmieście same pryszczate i z wietnamu ;/

fariago

"Życie nie powinno trwać wiecznie"

Powiedzcie to Megalodonowi xD

Valdoraptor23

Megalożółw :D

Valdoraptor23

Megalożółw, o rany ;D

Valdoraptor23

I w końcu jakaś przyzwoita akcja na okręcie podwodnym, widać Godzilla też oglądał Jadowitą ciszę i się wkurzył :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones