PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34712}
6,9 2 457
ocen
6,9 10 1 2457
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Wyjątkowy!

ocenił(a) film na 6

Unikatowy scenariusz, każda scena, każdy tekst, dawno nie widziałem tak dobrze poskładanego filmu, jednak uważam że mógł by być jeszcze dłuższy, mimo i tak już sporego czasu.
10/10!

ocenił(a) film na 9
PinaColada_fw

zgadzam sie

ocenił(a) film na 3
PinaColada_fw

Napisalem komentarz do tego filmu. Moze cie zainteresuje.

ocenił(a) film na 6
Zyga1

Różne ludzie mają gusta.
Ty na przykład oceniasz kiepskie jak dla mnie S.W.A.T. Jednostka Specjalna na 10.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
PinaColada_fw

To ja już wolę Złoto dla zuchwałych. Tam przynajmniej twórcy jawnie puszczają oczko do widza. :P

PinaColada_fw

Chyba Cię rozczaruję... :-) Film jest bardzo dobry, ale, niestety, nie wyjątkowy. Ten schemat fabularny to kopia (żeby nie powiedzieć dosadniej) filmu z 1953 roku, westernu "Ostatni Komancze". Tam, tak samo, jak w filmie "Sahara", oblężona grupa żołnierzy broni się przed przeważającymi siłami wroga i cierpi z braku wody, udając jednocześnie, że ma jej pod dostatkiem i zwodząc w ten sposób przeciwnika. Nawet dialogi i niektóre sceny są identyczne! Jeżeli masz taką możliwość - sprawdź, a sam się przekonasz.

karakrytyka

A wiesz na czym byz wzorowany film Ostatni Komancze? Na Saharze z 1943 roku z Humpreyem Bogartem, wiec to jest bardziej remake tamtego propagandowego filmu :) Swoja droga bardzo dobrego.

YbL

Tego nie wiedziałem. To w takim razie sytuacja się odwraca :-)

ocenił(a) film na 4
PinaColada_fw

To czemu oceniłeś go na 6 skoro jest wart 10? Dla mnie on zasługuje na max 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones