PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594374}
7,5 649
ocen
7,5 10 1 649
6,6 5
ocen krytyków
Sailor
powrót do forum filmu Sailor

Bełkot

ocenił(a) film na 3

O ile książka wydała mi się bardzo przyjemna, o tyle tej sterty posklejanych chaotycznie ujęć
nie kupuję wcale.

bądźmy tak nietypowi i tak z dupy wyjęci, żeby ludzie myśleli, że są głupi i że nie dorastają
nam, artystom z rodziny geniuszów, do pięt.

niech wszystko idzie sobie własną ścieżką, żyje własnym życiem. jak wyborne "bryły
życiorysów". po co to sklejać w pseudointelektualny bełkot?

podałeś nam, leto, wszystko naraz, więc ja jestem bardzo na NIE.

ocenił(a) film na 4
triss_5

dokładnie tak

triss_5

Hej! Masz sporo racji. Po obejrzeniu filmu miałem podobne wrażenia. Za zmarnowane również uważam pieniądze wydane na jego książkę. Oczekiwałem że lektura przybliży mi jego twórczość. Tymczasem po przerobieniu chełpliwości "Jego Najzajebistości" dowiedziałem się że ja i wszyscy czytelnicy jesteśmy..idiotami. W końcu mózg pana Leto niczym sztucznie podrasowany procesor pracuje w takiej graniczącej z przegrzaniem "rozdzielczości" że po serii jego grafik pozostaje już tylko pozamykać Akademie i ogłosić koniec sztuki (swoją drogą na termin "polowanie na tekstury" wpadłem sam jakieś 15-13 lat temu).
Poza tym Pan Leto wydaje się ignorować fakt że tak jak są różne rodzaje sprawności fizycznej, tak są różne rodzaje inteligencji i w końcu geniuszu.
Nie uznaję cyfrowo wygenerowanych, bezdusznych "glutów" za odbicie czyjegoś życiorysu, a jedynie cyfrowe ciekawostki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones