PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 368
ocen
6,9 10 1 103368
7,0 48
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Fajny i oryginalny plakat. Idealnie przedstawia portret współczesnego świata.

Kalina_Nowacka

Fajne wyczucie stylu, plakat bardzo na topie. Kto w dzisiejszych czasach nie ma ręki przyklejonej do telefonu i nie kładzie się z nim do łóżka żeby przed spaniem i tuż po wstaniu być "na bieżąco".

Karolina_Wisniewska_film

O to właśnie chodzi. Ja też łapie się na tym, że portfela mogę zapomnieć, ale czy mam telefon sprawdzam 3 razy przed wyjściem z domu..

ocenił(a) film na 7
Kalina_Nowacka

ciekawe w sumie będzie przejrzeć siebie samą w tej krytyce współczesności zaserwowanej przez Komase. Może nie jest ze mną jeszcze tak źle

Karolina_Wisniewska_film

no niby ja, ale mogę zaobserwować wśród znajomych, że to ma miejsce. Niestety. Plakat jest strzałem w dziesiątkę, fajny wizualnie.

Kalina_Nowacka

konwencja zaktualizowana do dzisiejszych realiów

Kalina_Nowacka

autorką jest Olka Osadzińska! ona jest super

klara_luszczyk

Dzięki, chętnie sprawdzę jej prace. Bardzo kreatywnie podeszła do tematu, od razu się rzuca w oczy fajnie zinterpretowana choroba współczesnego wieku.

Kalina_Nowacka

a ten nowy jeszcze bardziej mnie zaintrygował, niby nic, a jednak pokazuje współczesność

jolamanol

Fakt, ten też jest na miarę współczesności. Nawet nie wiem czy ten nowy nie podoba mi się bardziej. :)

Kalina_Nowacka

Ludzie w słuchawkach na różowo to portret wspołczesnego swiata? Nie przesadzałabym, aż tak z wielkimi słowami, ale plakat na pewno ma cos w sobie.

gabrysiaparczewska

Moim zdaniem jest to symboliczne przedstawienie współczesności w odniesieniu do tematu filmu. Ludzi w słuchawkach widzę jako ludzi uwięzionych, zniewolonych swoimi słabościami. Zamkniętych w dzisiejszych realiach. To moje zdanie, każdy może widzieć to inaczej.

Kalina_Nowacka

Ani "fajny" ani oryginalny. Ani jeden ani drugi. Nachalne ikonki na słuchawkach. To przekaz godny popUpów. Smutne to jest to, że tylko takie "popularyzacje"maja szanse na zwrócenie uwagi. Gdzie podziała się polska szkoła plakatów. Pewnie robi plakaty w GB.

Kalina_Nowacka

Oryginalny? Dla mnie mega przypomina plakat Filmu Nerve z 2016 roku. W dodatku tematyka w jakimś stopniu podobna.

olusiek07

Faktycznie kolorystyka jest bardzo podobna. Może była inspiracją dla twórców. Nie zmienia to faktu, ze dla mnie nadal jest spoko

ocenił(a) film na 8
Kalina_Nowacka

A znasz jeszcze jakieś ciekawe, oryginalne plakaty? Podasz kilka? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones