Sala samobójców. Hejter

2020 2 godz. 10 min.
7,2 27 506
ocen
7,2 10 1 27506
14 499
chce zobaczyć
7,1 20
ocen krytyków
{"rate":7.05,"count":20}
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter
  • U mnie w mieście już sa rozpoznane osoby z koronowirusem, przyznam ze nie czułem sie dobrze jak obok mnie kichali i prychali. Juz chyba wiem czemu bilety sa w takich promocjach.

• Czarny_Seba Byłem, widziałem, ale wcale nie kichałem! Ale i tak zamknęli przeze mnie kina... ;(

• Czarny_Seba Tylko ok.4% osób zarażonych koronawirusem wśród objawów ma nadmierne kichanie. Bzdura mówić że kichanie jest oznaką koronawirusa. Bardziej bał bym się kaszlu

• z8k ocenił(a) ten film na: 6

Czarny_Seba Ja tam uważam to za histerie więc poszedłem do kina (zdrowy), jednak skoro ty źle się czujesz z tą całą epidemią wokół to dlaczego dałeś się zamknąć w pomieszczeniu z obcymi, siedzącemu obok ciebie ludźmi?

• RipRoy ocenił(a) ten film na: 8

Czarny_Seba Tak w ogóle to zebrało mi się na myślenie - jest info, że lepiej się nie gromadzić, zamykają wszystko i odwołują, ale w kinach pełno ludzi, no bo przecież w środę promocja w multikinie :)

Ogólnie z głupotą nic nie wygra, także wszystkie te postanowienia są po nic, idioci i tak rozprowadzą wirusa po całym kraju.

• Czarny_Seba W czasie gdy wszyscy wiemy o wirusie i o tym, żeby unikać skupisk ludzi poszedłeś do kina? Dobrze się czujesz, czy gorączka przyćmiewa umysł?