PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 476
ocen
6,9 10 1 103476
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Nie mogę już zdzierżyć tych przesyconych lewicą i ich bzdurami scenariuszów. Chcę dobrego, uniwersalnego kina, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie, prawdę bezsprzecznie uznawaną przez wszystkie strony konfliktu politycznego. Nie chcę Szczura w żadnym filmie polskim. Niech gra w niemieckich serialach.

ocenił(a) film na 6
daniel97_filmweb

A sama Twoja wypowiedź jest polityczna

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Szczura nie lubię właśnie za jego politykowanie i odżegnywanie się od Polski, nie określiłem swoich preferencji politycznych w żadnym zdaniu....

ocenił(a) film na 6
daniel97_filmweb

Takie spostrzeganie Stuhra jest jednoznacznym określeniem preferencji politycznych

Agatonik

no nie do konca, ja rozniez gardze kazdym aktorem mieszajacym sie w polityke, prosze mnie nie szufladkowac

ocenił(a) film na 6
krzynu

Tzw. nie mieszanie się w politykę jest postawą zdecydowanie naganną. Oczywiście z mojego punktu widzenia. Brak zaangażowania jest przyzwoleniem na zło. W filmie Niemiecki życiorys sekretarka Goebbelsa powiedziała: " Nie czuję się winna. Chyba, żeby zarzucić całemu narodowi, że doprowadził do przejęcia władzy przez ten rząd. Temu jesteśmy winni. Ja też" Bycie niezaangażowanym, twierdzenie: " ja nie interesuję się polityką" jest winą. Do refleksji

Agatonik

wypowiedziec sie ma prawo kazdy, lecz skakanie po scenie z politykami podczas wiecow wyborczych (czytaj np karolak) to juz zenada.
zdania nie zmienie.
p.s. a co miala powiedziec...?
cieakwe czy tez bys byla taka madra zyjac w tamtych czasach i pracujac dla nazioli. pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones