PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 433
oceny
6,9 10 1 103433
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Pierwsza część bardzo mi się podobała, dlatego mam dość duże oczekiwania co od hejtera (mimo, że chyba fabularnie nie są powiązane). Po Bożym Ciele widać, że Komasa jest w formie. Teaser wygląda ciekawie, animacje też. Teraz tylko czekać do marca. :>

Kuro_chan

Boże Ciało było świetne, myślę że Hejter spokojnie utrzyma poziom bo zwiastun jest bardzo zachęcający:)

Kuro_chan

Nie widziałam niestety pierwszej części ale obejrzałam trailer Hejtera i wydaje mi się, że zapowiada się nam ciekawy film ;) Chętnie zobaczę całość.

Kuro_chan

Wydaje mi się, że temat hejtu ciężko jest ugryźć dobrze ale reżyser, który swoimi filmami przedstawia jaka jest rzeczywistość, a nie sam ją tworzy, na pewno sobie poradzi.

Kuro_chan


nie miałem okazji oglądać pierwszej części ale zobaczyłem zwiastun i wygląda naprawdę fajnie, na pewno się wybiore

Kuro_chan

Boże Ciało to był naprawdę bardzo dobry film, skłaniający do przemyśleń na temat tego jakimi jesteśmy ludźmi. Widać było to na przykładzie mieszkańców, którzy mimo wiary i codziennego uczęszczania do kościoła okazywali się pełni nienawiści i zła. Z drugiej strony kryminalista, morderca i zbieg więzienny, który czyni cuda otwierając ludziom oczy na dobro - no coś pięknego. Z całą pewnością Komasa jest w formie i liczę że ten film uświadomi wiele osób o problemie hejtu :)

Kuro_chan

Wydaje mi się, że będzie lekko powiązany fabularnie, w końcu pojawiają się te same postacie

ocenił(a) film na 8
Kuro_chan

no może być ciekawie to fakt, ale to nie jest kontynuacja tylko nowy projekt Komasy z nawiązaniem do filmu o tym samym tytule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones