PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 375
ocen
6,9 10 1 103375
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Dużo ludzi go hejtowało jeszcze przed premierą, moim zdaniem tą rolą pozamykał im wszystkim buzie.

AnnaZawadzka_fw

czułam, że tak będzie :D

ocenił(a) film na 7
jolamanol

Ja kompletnie nie wiedziałam czego się po nim spodziewać bo nie miał jakiegoś dużego doświadczenie na dużym ekranie, ale ufałam Komasie, że wie co robi. :)

ocenił(a) film na 8
AnnaZawadzka_fw

Ilość pozytywnych opinii na jego temat jest ogromna , mam bilety na piątek i chętnie się przekonam.

Adam_Szoka

Ja też trochę poczytałam i jak nie miałam w planach tego filmu, tak teraz chyba się skusze.

ocenił(a) film na 7
Adam_Szoka

myślę że warto

ocenił(a) film na 5
AnnaZawadzka_fw

Może to taka akcja promocyjna była.

Żeby hejtować hejtera...

ocenił(a) film na 6
AnnaZawadzka_fw

taaaaaaaa pozamiatał oby swoją karierkę, bo oglądać się go nie da

ocenił(a) film na 8
barney23

ale jad :( uważam, że zagrał nieźle, pasował do tej roli. nie wiem co mialoby ludziom przeszkadzać. Wczuł się w wykreowaną rolę i chyba tak powinno to wyglądać. no ale hejter gonna hejt

ocenił(a) film na 6
inna_miarka

typowe, jeżeli ktoś ma inne zdanie to od razu hejter. Moim zdaniem jest on najsłabszym punktem tego filmu.

użytkownik usunięty
barney23

Najsłabszym punktem powiadasz? Podaj argumenty.

ocenił(a) film na 8
barney23

Czekamy na argumenty. Gdzie one są?

ocenił(a) film na 7
barney23

ktoś chyba nie oglądał filmu i nie nauczył się niczego...

ocenił(a) film na 6
Karolina_Paleka

oj dziecko drogie

ocenił(a) film na 7
barney23

dla mnie z kolei Musiałowski robi prawie cały film

ocenił(a) film na 7
Bartosz_Bednarek

Dokładnie .

AnnaZawadzka_fw

nie wiem co Ci sie w tym pisanym pod polityczne zamówienie filmie podobało. Fala lewactwa wylała sie z Komasy. Rozumiem, ze mozna nie lubić kleru i myslec ze bedzie to taki film ze dostanie oskara. No ale skoro nie wyszlo uderzajac w kler to komasa wpadl na pomysl ze prawice zwyzywa od debili, faszystów i uwaga, zrobi z nich brejwików!! Ktoś musi miec nieźle zjarany łeb. Gniot antyPolski, zdecydowanie odradzam, bo az obrzydliwy. Pisany pod polityczne zamówienie.

ocenił(a) film na 9
Fisher_Bob

Fisher bob, a może to Twoje konto jest pod zamówienie xD wszędzie widzę ten sam wklejony tekst, a konto swieci pustkami

ocenił(a) film na 9
sylwana_ka

Sylwana, myślę, że masz rację. Jeśli coś jest przeciwko pisowi, to pis pierze mózgi wmawiając, że to co jest antypolskie. Tak jest ze wszystkim. Konto Fisher BoB na pewno jest na zamówienie lub po prostu pisowca pełną gębą, który będzie wszędzie wklejał swój komentarz, że film jest antypolski.

ocenił(a) film na 6
Buck_oh_six

A czy PiSowca zdanie w ogóle jest ważne ???.Przecież ich całe życie polega na jednym,wielkim hejcie innych,co nie są w ich sekcie :D

ocenił(a) film na 8
Fisher_Bob

Nie zgodziłabym się, moim zdaniem wyjątkowo udało się Komasie przedstawienie bardzo trudnej problematyki z neutralnego punktu widzenia, w którym zarówno jedna strona sporu, jak i druga zostały przedstawione jako zmanipulowane przez „siłę wyższą” (w kontekście „Hejtera” social media).

Fisher_Bob

Obie strony zostały pokazane negatywnie. Tzw elyty również: pogarda, poczucie wyższości i zakłamanie

ocenił(a) film na 7
Fisher_Bob

wszystkim po równo się dostało!

ocenił(a) film na 8
Fisher_Bob

k...a nie można obejrzeć filmu bez podtekstów???????

AnnaZawadzka_fw

Komasa wiedział, co robi, biorąc go do filmu. Faktycznie doskonale wypadł!

ocenił(a) film na 10
mikolajmiki

Jak bardzo nie chciałem oglądać pierwszej części SS, to po opiniach tego filmu, jestem w szoku, że powstał taki film ;) Tak jak inni mówią, zostawia duża do myślenia po seansie. Naprawdę warto! Grubo.

ocenił(a) film na 7
AnnaZawadzka_fw

Musiałowski <3

AnnaZawadzka_fw

zgadzam się, wróżę mu karierę bo ma potencjał

ocenił(a) film na 6
AnnaZawadzka_fw

w tym filmie jest po prostu najleeeepszy!

ocenił(a) film na 7
AnnaZawadzka_fw

moim zdaniem nie zagrał źle, student prawa jak się patrzy :P

ocenił(a) film na 8
AnnaZawadzka_fw

GENIALNEGO ANTYbohatera wykreował. Kupywałem tego skurvysyna który wykorzystwał najbardziej pierwotne pobudki żeby sie usprawiediliwac w tym jakim jest złym człowiekiem. W Wykonaniu Musiałkowskiego kupiłem to wszystko w 100% . Będzie genialny aktor

AnnaZawadzka_fw

Niezły Shtur, Wieniawa i Koman, świetna Stenka!. Nie przekonała mnie natomiast Kulesza, choć była to trudna rola, wydała mi się trochę niespójna, ale Musiałowski wspaniały!!! Dla mnie film na 10/10. Lektura obowiązkowa dla kinomaniaków!

ocenił(a) film na 8
AnnaZawadzka_fw

Mimo, że nie przepadam za Musiałowskim, muszę przyznać, że pozamiatał swoją grą aktorską.

ocenił(a) film na 9
AnnaZawadzka_fw

W serialach mi się nie podobał, ale w tym filmie przekonał. Z wyglądu przypomina mi Piotra Głowackiego.

AnnaZawadzka_fw

Pozdro cwaniaki!

AnnaZawadzka_fw

Nie rozumiem zachwytów na tym ''aktorem''. Dawno nie słyszałem tak irytującego głosu. Przez niego niestety nie dałem rady obejrzeć. Może jak będzie z dubbingiem po angielsku albo hiszpańsku na netflixie to dam radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones