PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 371
ocen
6,9 10 1 103371
7,0 48
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

dream comes true

ocenił(a) film na 10

Zawsze stroniłem od wylewania jakichkolwiek refleksji na forum, tym razem się przełamię.
Pamiętam jak w 2011 Sala Samobójców wchodziła do kin, był to przełomowy moment dla polskiego kina m.in. dlatego, że poruszał on temat niezwykle istotny dla nastolatków tj. uciekanie od rzeczywistości i stawianie internetu nad otaczający nas świat realny. Niezwykle przełomowy dlatego, że nie pamiętam, by jakikolwiek polski film, przyciągnąłby tak dużą ilość młodych ludzi (ofc nie tylko młodych) przed odbiorniki. Przełomowy dlatego, że jako pierwszy użył animacji w tak dużym stopniu, tj. tytułowej Sali Samobójców.
Jest to film, który wywarł na mnie ogromne wrażenie i jest jednym z najważniejszych filmów ogółem. Miałem po nim chwilową depresję, chciałem być Dominikiem, fryzura na Biebera i czarne włosy pomagały mi się z nim utożsamić jeszcze bardziej, dodając do tego fakt, że byłem mocno uzależniony od komputera i internetu. Codziennie idąc do szkoły, w słuchawkach grał mi Billy Talent - Nothing to lose i trwalo to tygodniami.
Był to film, o którym mówił każdy, przynajmniej w moim środowisku. Niezwykle ważny dla nastolatków takich jak ja.

Po co o tym piszę? Dlatego, że po prawie dekadzie Sala Samobójców wraca w nowej odsłonie i miałem okazję odegrać w niej krótki epizod. Jest to dla mnie niezwykle ważne, dlatego chciałem się tym podzielić. Dla ludzi z branży, być może nie jest to nic wielkiego, jednak dla mnie - psychofana twórczości Janka, to spełnienie marzeń. W sumie, to nawet bym sobie tego nie wymarzył. Jestem wdzięczny oraz niezwykle szczęśliwy, ze mogłem dołożyć swoją małą cegiełkę do drugiej części kultowej Sali Samobójców.

Dziękuję po stokroć Jan Komasa że dałeś mi tę szansę. Luv ya, bro!!!!❤️ Pozdrawiam, hinduski dostawca.

ocenił(a) film na 9
tutson87zwa

Krótki epizod, ale zapada w pamięć, szczególnie ze względu na wkład do fabuły.

ocenił(a) film na 8
Nieznajoma313

Jedna z ról, które zostają w pamięci długo po zakończeniu filmu

ocenił(a) film na 5
tutson87zwa

A więc to ty byłeś tym przystojniakiem od pizzy :d

ocenił(a) film na 9
tutson87zwa

Gratuluję, film rewelacyjny, a Ciebie zapamiętałem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones