Sala samobójców. Hejter

2020 2 godz. 10 min.
7,2 27 506
ocen
7,2 10 1 27506
14 499
chce zobaczyć
7,1 20
ocen krytyków
{"rate":7.05,"count":20}
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter
  • be13 ocenił(a) ten film na: 3

kiedy czytam komentarze "zachwyconych" widzów, to zastanawiam się (po obejrzeniu filmu) ilu z nich jest opłacanych przez producenta. Film bardzo płaski, jednowymiarowy, epatujący nienawiścią. Do pięt nie sięga pierwszej części. A Stuhr jako szlachetny, ale naiwny w swojej dobroci gej.. Eh..

• be13 w 100% sie zgadzam, ten film to totalny gniot pisany pod polityczne zamówienie milosników islamu w PL

• hessus86 ocenił(a) ten film na: 3

Badyl_filmaniak właśnie zacząłem oglądać , ale to chyba dla fanów Bredzisława , Kuby W czy Magdy Gessler

• Grzegorz_137 ocenił(a) ten film na: 8

hessus86 Nie zgadzam się z Tobą .Nie jestem fanem ww a film oceniam dobrze.Bardzo dobra główna rola.

• hessus86 ocenił(a) ten film na: 3

Grzegorz_137 Więc jak Ci się podobał to proszę odpowiedz jakim sensem jest mieszanie polityki do tego filmu, dziękuję za uwagę , (pewnie napiszesz , że nic nie widziałeś ani słyszałeś xD )

• Grzegorz_137 ocenił(a) ten film na: 8

hessus86 Widziałem ,słyszałem nie zgadzam się raczej z przemycanymi treśctreściami ale mimo wszystko dobry film.Aktorsko motarzowo. Pozdrawiam serdecznie.

• hessus86 polityka jest mieszana w większość filmów

• calaverasmm ocenił(a) ten film na: 8

WTTW_FILM "Kuuuurła, bo jak to tak politykę do filmów mieszać??? Niech się polityką zajmują te świnie na Wiejskiej, a nie do kinematografii to się wpycha!! A poza tym, to ten film jest lewicowy, propagandowy, wyśmiewa polskość, Bóg Honor Ojczyzna Chłopak Dziewczyna Jedna Rodzina".
    Tak mi to narzekanie mniej więcej wygląda ;) Polityka BYŁA, JEST I BĘDZIE w filmach, otacza nas, jest w każdym aspekcie życia, czy wam się to podoba czy nie. Poza tym, to nie jest film o polityce. Kampania wyborcza jest częścią składową, ale nie najważniejszą. Chodzi tu o moc internetu, jak, wykorzystując sytuację, ludzie z problemami, ale także ci na pozór spokojni, potrafią wykorzystać okazję by rządzić swoim małym światem, układać wszystko tak, jak to on/ona widzi, by zaspokoić swoje ambicje i pożądania. Może "Tomali" przekonywanie innych czasem przychodzi zbyt łatwo, ale nie zmienia to faktu, że taki scenariusz mógłby się wydarzyć, a kupowanie i manipulowanie opinią publiczną jest na porządku dziennym, nieważne "za kim jesteś".

• zapala221 ocenił(a) ten film na: 8

calaverasmm Zgadzam sie z Twoja opinią,lepiej bym tego nie ujęła. Film doskonale pokazuje ciemna stronę mocy internetu,pogoń za kasą i własnym,często chorymi ambicjami oraz pożądaniem władzy,która jak wiadomo potrafi zniszczyć wszystko,każdą wartość. Pozdrawiam

zapala221 Podpinam się pod dyskusję, nie kierowałem jednak tego w Twoją stronę, a do Hessusa i jemu podobnych.

calaverasmm Zły odbiorca. Cholerny filmweb, czemu nie można usuwać i edytować komentarzy, no?
    Z Twoją wypowiedzią się zaś cieszę :) Miło że nie tylko ja mam tego typu przemyślenia.

• calaverasmm a czemu piszesz to do mnie a nie do ludzi którzy na tą politykę w filmie narzekają?

WTTW_FILM Podpinam się pod dyskusję, nie kierowałem jednak tego w Twoją stronę, a do Hessusa i jemu podobnych.

• calaverasmm Rozumiem, zgadzam się oczywiście z twoją wypowiedzią ale nic więcej do powiedzenia nie mam. Polityka była i będzie mieszana do wszystkiego, przeszkadza mi ona jedynie, kiedy jakieś poglądy są eksponowane aż za bardzo, ewentualnie gdy sam film jest propagandą :)

• Badyl_filmaniak Tak jak film Smoleńsk pod polityczne zamówienie PiSu

• be13 No jeszcze parę takich filmów a Hejterzy będą bali się wyjść z domu . Niebywałe .

• pawel_maciuszek ocenił(a) ten film na: 1

be13 Dawno nie widziałem tak nudnego filmu. Zero akcji, przekonałem się też, że śmietanka aktorska pod postacią P. Kuleszy czy Stenki nie pomogła filmowi. Jedynka chociaż miała sens.. Duży niesmak po 2 części. Nogi w kinie no myślałem, że o sufit oprę. Coś strasznego! Zmarnowałem weekend

• pawel_maciuszek Pomijając już film, co ma do tego weekend, niektórzy tak żałośnie to określają..

• be13 a co ma do tego orientacja postaci Stuhra? za dyskryminację dziękujemy, nie pozdrawiamy

• plasznik dla mnie plusza inkuzywność właśnie a to że postać jest szlachetna/ naiwna to wizja twórców

• wasilij_tokar ocenił(a) ten film na: 8

plasznik dokładnie, nie wiem dlaczego nie miałby zagrać geja. I wg mnie zagrał dobrze. Trochę za dużo właśnie hejtu

• be13 ocenił(a) ten film na: 3

plasznik Pisałam o stereotypach: postać grana przez Sztura jest emanacją stereotypowego postrzegania gejów: śliczny, niebieskooki blondyn, dobry i szlachetny. I jeszcze naiwny w tej dobroci. Narodowiec: tępy jaskiniowiec, sfrustrowany i agresywny, jak cała reszta jego kolegów. Ciekawiej byłoby, gdyby Komasa pokusił się o odwrócenie ról i cech, albo przynajmniej zachował jakąś symetrię. Nie mam nic do gejów, a moją najbliższą przyjaciółką jest zadeklarowana lesbijka, więc dyskryminacja, którą mi zarzucasz jest mi obca.

• Lideanne ocenił(a) ten film na: 8

be13 Mi to wygląda jakby inspirowali się Biedroniem... Film nawiązuje do wydarzeń z rzeczywistości, realnych powiązań. Stereotypowość ułatwia oglądanie filmu

• yeshivagrl ocenił(a) ten film na: 6

be13 z której strony Stuhr jest śliczny XDDDD akurat Komasa pokazuje w miarę obiektywnie obie strony. Pokazuje hipokryzję "europejczyków
    " i to skąd się może brać nienawiść do "elit".

• tyler Du ocenił(a) ten film na: 7

yeshivagrl Zgadzam się. Elity mówią o innych: plebs, bydlo, drwią z biednych

• Peter_Quinzel ocenił(a) ten film na: 10

be13 A nie przyszło ci do głowy, że te stereotypy nie biorą się z sufitu? Że jednak większość narodowców to tak jak mówisz tępi jaskiniowce? I trudno jest znaleźć normalnego, rozwiniętego emocjonalnie narodowca, o ile taki w ogóle istnieje? I tak jak ktoś wyżej pisał- film praktycznie jest kropka w kropkę przełożeniem rzeczywistych wydarzeń, firm, organizacji i postaci na ekrany kin.

• Peter_Quinzel Mamy tu nazistę

Ricz_Forrester x D

• Peter_Quinzel Świat byłby lepszy bez tych prawicowych untermenschów, co nie Adolf?

Ricz_Forrester nie trzeba być Adolfem by to wiedzieć xD

• Peter_Quinzel Ja uważam że świat byłby lepszy bez lewicowych zwierząt twojego pokroju życzę miłego koronawirusa.

Ricz_Forrester a gówno mnie obchodzi twój skrzywiony światopogląd, robaku. Koronawirus raczej mi nie grozi, bo na razie głównie afiszujące się prawaki na niego chorują xD

• Peter_Quinzel Zaorany^ aż się zakurzyło.

• morfeusz1805 ocenił(a) ten film na: 3

Peter_Quinzel Jeżeli ktoś zachowuje się jak Boguś Linda w "Psach", wali mięsem, jest agresywny, łysy, to myślisz że każda taka osoba ma objawy tępoty? Czy uważasz że jeżeli ktoś wypowiada się elokwentnie, dyplomatycznie, to jego obraz świata, myślenie jest zawsze adekwatne do rzeczywistości? Uczestnicy marszu niepodległości 11 listopada, są naziolami, antysemitami, tępymi kibolami u których wylewa się jad, mowa nienawiści i nic więcej. A KOD -cy, LGTB itp., to elita polskiej inteligencji, współcześni aniołowie o kwiecistej mowie, wielkich sercach, z miłością na ustach. I właśnie takim myśleniem objawia się tępota, naiwność, gdzie głębsze pokłady są rzadko osiągalne, przez co, łykają to, co podają im na tacy, która jest wypełniona pustymi sloganami. Dla mnie jest to niewyobrażalne jak oczywiste rzeczy tak trudno dostrzec. Jeśli ktoś znalazł głębię w tym filmie, to jaka głębia, tacy ludzie o których pisałem wyżej, którzy go tak wysoko oceniają. Ale jeżeli ktoś lubi TVN - i bełkot, to znalazł swój dom. Z drugiej strony film "Smoleńsk" i wyznawcy prezesa (już byłego) Kurskiego.

morfeusz1805 bla, bla, znowu jakieś pseudopsychologiczne wywody, że w związku z tym, że uważam, że nacjole z marszu niepodległości zostały idealnie pokazane w tym filmie, jestem KODowcem (wtf?) itd xD Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD Ale napiszcie wreszcie chociaż coś nowego dla odmiany, bo w kółko powtarzane te same frazesy ze słowami, których sami nie rozumiecie, robią się po prostu nudne.

• morfeusz1805 ocenił(a) ten film na: 3

Peter_Quinzel Ja tylko napisałem jaki obraz typowego naziola z marszu niepodległości, anty PO-ca który jest przedstawiany a obraz KODziarza, lewaka itp. Zauważ że ja jednak coś miałem do napisania, Ty (mniemam że jesteś zwolennikiem nurtu przedstawionego w filmie) jak zwykle nic. Zdajesz sobie sprawę, że twoja odpowiedź, jest jakby wklejona? Zero argumentu - same epitety, ten sam tekst. Ja piszę za każdy razem coś nowego, w zależności kto co napisał wcześniej. To tobie trudno się odnieść merytorycznie. Twój tekst można byłoby wkleić do każdej innej wypowiedzi z podobnym tematem, taki jest uniwersalny.

morfeusz1805 Jasne, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. W moich wypowiedziach akurat jest dużo argumentów, a to, że wy nie umiecie czytać lub co gorsza myśleć nic nie poradzę xD

• Peter_Quinzel Nie pogrążaj się, koleś. morfeusz1805 rozjechał cię, jak jeża na A-4.

Militiades gdzie i czym mnie niby rozjechał? xD no chyba, że masz na myśli krótkowzroczność i ignorancję- to z tym się akurat zgodzę xD

• grd1 ocenił(a) ten film na: 8

Peter_Quinzel Sam się rozjeżdżasz.

• Dzida_86 ocenił(a) ten film na: 4

Peter_Quinzel "Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD"

Pogarda, odklejenie od rzeczywistości i masa emotek popularnych w kręgach gimnazjalnych. Klasyczne dla niezbyt lotnych umysłowo i niedowartościowanych jednostek.

"Jak wynika z nowych badań socjologicznych, uczestnikami Marszu Niepodległości są w większości osoby z wyższym wykształceniem i dochodami powyżej średniej krajowej. Wyniki podał Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk."

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2401938,Kim-sa-...

Dzida_86 Hmmm, średnio mnie obchodzi opinia na mój temat, kogoś kto dla mnie jest nikim do tego o loginie "Dzida" xD

Jakieś badania PANu i tym podobne artykuły nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem, gdyż robiłem przy badaniach i badania badaniom nierówne (połowa wyników jest źle interpretowana, są odczytywane złe dane itd.)- to po pierwsze, a po drugie wykształcenie =/= inteligencja. Po trzecie- gwarantuje ci, że osoba realnie wykształcona i dobrze sytuowana ma ciekawsze zajęcia niż darcie p**dy w kominiarce typu "zakaz p**ałowania", palenie flag innych państw i odwalanie innych gówien, które cywilizowanemu człowieku do głowy by nie przyszły.

A to moja odpowiedź na twój biedaartykuł: https://www.youtube.com/watch?v=ybBeQt4N6HA

Peter_Quinzel "Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD"

"Hmmm, średnio mnie obchodzi opinia na mój temat, kogoś kto dla mnie jest nikim do tego o loginie "Dzida" xD"

"Jakieś badania PANu i tym podobne artykuły nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem"

Ty siebie czasem czytasz sieroto? Jedynym wyznacznikiem z którym się liczysz jest twoje własne ego. Takie niedowartościowane internetowe mameje zawsze dostarczają mi masę rozrywki jako idealne przykłady przegrywów próbujących dowartościować się w internecie. Jestem pewien, że koledzy w szkole zabierali ci kanapki.

Dzida_86 No i znowu jakieś pseudopsychologiczne wycieczki zamiast kontrargumentów. Tym razem w stronę mojego dzieciństwa xD Niestety, ale pudło bo było bardzo udane xD

A tak z ciekawości? Co skończyłeś? Psychologię? Bo jak nie to odpuść, bo tylko się pogrążasz tymi rozkminami na temat mojej osoby, no chyba, że nic innego ci już nie zostało- tonący brzytwy się łapie

Dzida_86 Ej, w sumie to jest ciekawe, że tak bardzo się burzycie o obraz Komasy i jego rzekomą "ocenę" waszego środowiska, a sami oceniacie innych, którzy mają trochę szerszą wizję świata od was xDDD dla przykładu ja już zostałem nazwany gimnazjalistą, KODowcem, przemądrzałym gogusiem (cokolwiek to znaczy w tym wypadku). Już pomijam fakt, że gimnazjum skończyłem dekadę temu, a o KODzie słyszałem jedynie na forum XDDD

Peter_Quinzel Lubię patrzeć jak takie mięciutkie fajeczki motają się w swoich tłumaczeniach. O KODzie słyszałeś rzekomo z forum (?) a chwilę wcześniej zamieściłeś film autorstwa OKO press czyli jego prasowej przybudówki. Palisz głupa, motasz się, kłamiesz, obrażasz, manipulujesz i nadużywasz ikonek zarezerwowanych dla dzieci w przedziale szkolnym 1-6. Klasyczne dla nie radzącego sobie ze swoimi emocjami pryszczatego nastolatka który zbiera od wszystkich na forum solidne baty. Miło patrzeć jak się pogrążasz.

Dzida_86 "mięciutkie fajeczki"? chyba pomyliłeś portale xD Co? ja po prostu wpisałem na yt coś w stylu "marsz niepodległości- prawda" i kliknąłem w pierwszy, lepszy filmik i ja nawet nie patrzyłem kto to wstawia XDDD O k**wa stary, ty żyjesz w jakimś Matrixie, dokładnie jak Guzek z filmu- wszędzie konspiracje, teorie spiskowe xDD

O kurcze, nie wiedziałem, że emotikonki są przypisanej do jakiejś konkretnej grupy wiekowej, dyrektorze internetu! Bardzo mi przykro, ale "xD" to jedyna sensowna emotikonka, która mi przychodzic na widok waszych wypocin, zwłaszcza tych pseudopsychologicznych, kim jestem, ile mam lat, jakie mam poglądy polityczne i od razu jaki mam rozmiar buta najlepiej xDDD

A nie przyszło ci do tej pustej dzidy, że jestem po prostu facetem, który jest znudzony ból dupieniem typu "hurr durr lewactwo", bo w filmie ktoś pokazał gorzką prawdę o troglodytach z tych psychomarszy? xD

Nie, ja się nie pogrążam - na razie to cisnę z was bekę i waszego wąskiego obrazu świata, który jest mimo tego, że ludzi takich jak ja bawi to jest też na dłuższą metę przykry. A podobno filmy rozwijają.

Dzida_86 A i jeszcze jedno- już abstrahując od tego, że "Oko.press" (czy jak to się piszę) jest ponoć lekko stronniczy (czego osobiście nie widzę, ale okej, niech ten raz będzie po waszemu). Rozumiem, że zaprzeczasz jakoby na marszu niepodległości pojawiały się regularnie hasła typu "Europa biała albo bezludna", były palone flagi innych państw, był pity alkohol i dochodziło do bójek?

• ar23s ocenił(a) ten film na: 8

Peter_Quinzel https://www.filmweb.pl/serial/Rodzinka.pl-2011-599540/discus...

Peter_Quinzel 7 lat temu:

"Ani nie jestem jakimś fanem czegoś ani także jakimś specjalnym hejterem, gdyż nigdy nikogo od razu mieszam z błotem, a tym bardziej nigdy nie używam określeń typu 'troll'."

Peter_Quinzel w 2020 roku na dzień dobry do innego usera:

"Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD"

Coś jeszcze trzeba dodawać? Ty się kompromitujesz na własne życzenie. A podobno mądrzeje się z wiekiem. Nie wszystkich to czeka, co widać na załączonym obrazku. ;)

ar23s o widzę, że mam fana! Ale ty wiesz, że od 2011 roku minęło 9 lat, prawda? A jeśli się zatrzymałeś na 2011 roku to gratuluję xD Następnym razem proponuję wyciągnąć moje uwagi z dzienniczka szkolnego jak chodziłem do gimnazjum albo nagany z podstawówki xDD

Aktualnie jestem daleki od pogrążania się w przeciwieństwie do stulejarzy bez życia twojego pokroju, którzy śledzą każdy mój krok w internetach xD

Ja na twój profil nawet nie wszedłem i nie zamierzam, bo mam to w dupie kim jesteś i co oglądasz. Powodzenia dalej w przeglądaniu mojego profilu, bo może coś cię zainteresuję xD oby coś bardziej ambitnego niż "plebsionka.pl" xDDD

• ar23s ocenił(a) ten film na: 8

Peter_Quinzel A to ciekawe założenie, że śledzę każdy (podkreślam i cytuję: "każdy") twój krok i podobno jestem fanem. Szkoda tylko, że błędne. :) Czujesz się śledzony od początków powstania twojego konta? Oczywiście jest to pytanie retoryczne. Sprowadzasz swój nieprzemyślany zarzut do absurdu. Nie przyszła do twojej głowy myśl, że można wyszukać szybko i skutecznie cudze wypowiedzi, co miało miejsce z mojej strony, a zajęło to niewiele czasu. Jest to świetne rozwiązanie, gdy aktywny użytkownik chce się zapoznać jak inni piszą, ponieważ kiedyś była w naszych profilach zakładka wszystkich postów, ale usunęli. Właśnie po to powstała między innymi wyszukiwarka Google. Używam jej zgodnie z przeznaczeniem. Rozumiem jednak, że wolisz uroić sobie rzekomego prześladowcę/stalkera/fanboja dla własnego komfortu, nie zastanawiając się nawet nad innymi możliwymi rozwiązaniami. ;) Twoje zarzuty są dalekie od prawdy. Już zrozumiałem, że nie interesuje cię dążenie do prawdy, tylko nielogiczne pyskówki. Ciebie nie stać nawet na te logiczne.

Mimo, że rozumiesz co inni do ciebie piszą, trudno jest ci podjąć rzeczową dyskusję. Zacytowałem wypowiedź sprzed 7 lat dla porównania. Wtedy jeszcze używałeś chłopskiego rozumu. Wiadomo, że z czasem rzeczy się zmieniają, to jest jasne i logiczne. Twoje myślenie zmieniło się na gorsze, wręcz przedszkolne. Wszystko czarno na białym. Jak na razie pokazujesz, że twoim ambitnym celem są kiepskiej jakości próby obrażania ludzi na filmwebie. Czujesz się spełniony i mądrzejszy niż kiedyś? :)

Mnie również nie obchodzi kim jesteś i co tam sobie oceniasz. Każda wypowiedź podlega krytyce. Raz jeszcze chcesz pokazać tymi obelgami, że sobie z nią nie radzisz? :)