PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762881}
7,6 35 487
ocen
7,6 10 1 35487
6,6 10
ocen krytyków
Sama przeciw wszystkim
powrót do forum filmu Sama przeciw wszystkim

Film zauważyłam całkiem przypadkiem na youtubie i zaciekawił mnie temat, toteż stwierdziłam, że muszę obejrzeć. Jestem zaskoczona, że nie słyszałam wcześniej o tym filmie zwłaszcza, że uwielbiam Jessicę Chastain. Jest świetna w każdej roli ;-) Tutaj była nawet o poziom wyżej, jej role i postacie, które odgrywa na zawsze pozostają w pamięci. Elizabeth Sloane od dziś będzie u mnie na pierwszym miejscu ! Poza tym fajnie było też zobaczyć Marka Stronga do którego mam jakiś dziwny sentyment ;-) Film na 10 z plusem xD szczerze polecam !!!

użytkownik usunięty
Justysia0302

Kopiuję z własnego posta:
W filmie chodzi o afirmację zachowań patologicznych! I tyle.
Mężczyzna-dziwka to uczciwie pracujący i empatyczny młodzieniec.
Kobieta - twardziel, psychopata bez ludzkich uczuć.
Świat postawiony na głowie, co widać jak się zechce popatrzeć.
A na zakończenie masz oboje lubić, żeby następnym razem jak spotkasz się z podobnymi sytuacjami lub postaciami przypomniał sobie wyrobiony tym filmem odruch afirmacji.
I pokochasz neomarksistowskiego psychopatę.

Och, to takie proste! Czemu tak mało ludzi chce to widzieć?

ocenił(a) film na 9

Może w tym jest klucz. Ci, którzy są traktowani z pogardą, odszczepieńcy, wyrzutki i margines, mają więcej przyzwoitości niż ci szanowani, wysoko postawieni. Czyż nie jest tak w rzeczywistości?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones