PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762881}
7,6 35 480
ocen
7,6 10 1 35480
6,6 10
ocen krytyków
Sama przeciw wszystkim
powrót do forum filmu Sama przeciw wszystkim

Madeline to kobieta która nie lubi przegrywac nastawiona jest na wygrywanie .Nie ma prywatnego zycia nie wie co to sen i odpoczynek
całe szczęście czasem pamięta że trzeba coś zjeść i do czasu kupi sobie przyjemność . I tym razem Madeline podejmuje się kolejnej
misji którą żeby wygrać będzie stać się osobą która dostrzega ból cierpienie i co ważne druga osobą przy tym nie tracić swojej
przebiegłości To film który opiera sie na dialogach to one budują napięcie po czasem wypowiadane przez bohaterów w filmie maja
taką moc jakby były wystrzeliwane z pistoletu .Chociaż film jest polityczny i nie wszystkie zagrywki z rozumiałem i o tak film
ogląda się z wypiekami i co ważne wielu momentach wyciąga asy z rękawa by jeszcze bardziej podnieśc nam ciśnienie .Ten film by nie
odniosł sukcesu gdyby nie świetna rola Jessica Chastain dla mnie jak jej nikt nie zagrozi ma szanse na oscara dla mnie to ona ma
go w kieszeni . To film o kobiecie która walczy w słusznej sprawie do której Ameryka do dziś nie może odnieść czy posiadanie broni
sprawi że jej obywatele będą bezpieczni ,czy bardziej ograniczenie jej do minimum .Genialny film o przechytrzaniu przeciwnika
wyciagania z asa rękawu by utrzec nosa swojemu przeciwnikowi i czasem samu zagiubieniu się w tej wielkiej polityce i zapomieniu
o wartościach jakimy powinien kierować się człowiek.9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones