PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8204}

Same kłopoty

Nothing But Trouble
6,0 4 729
ocen
6,0 10 1 4729
Same kłopoty
powrót do forum filmu Same kłopoty

7/10

ocenił(a) film na 7

To jeden z tych komedio-horrorów ze znaną obsadą i głupkowatą historią w tle. To film, w którym humor jest naprawdę prosty, momentami nietrafiony, ale tak czy siak trzymający w miarę równy poziom. Głupkowatość historii... tylko pomaga w odbiorze tego filmu. Ogląda się to bardzo przyjemnie. Niby jest lajtowo, ale mimo wszystko jest w tym jakiś fajny dreszczyk. Być może wywołują go te jakże "sympatycznie" scharakteryzowane postaci (szczególnie te złe). Jakież było moje zdziwienie, gdy pod koniec filmu ujrzałem grupę Digital Underground wraz z 2Paciem i... "Same Song". Bardzo pozytywna niespodzianka. Tak więc jest to rzecz całkiem smaczna, jest w tym charakterystyczny klimat i są dający się polubić bohaterowie. Oczywiście nie należy oczekiwać wybitnego horroru, czy przezabawnej komedii, do tego filmu po prostu należy zasiąść i liczyć na dobrą rozrywkę, nic więcej. Moja ocena: 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones