PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034266}
6,1 7 781
ocen
6,1 10 1 7781
4,0 9
ocen krytyków
Sami swoi. Początek
powrót do forum filmu Sami swoi. Początek

Jakkolwiek będzie dobrze napisane i zagrane, to myślę że głównym zarzutem będzie brak klimatu starego kina, z którego pamiętamy "Samych swoich". Oczywiście że w 2023 w obrazku wygląda wszystko ładnie, ale ta "nowoczesność" wg mnie będzie tutaj problemem. Podobnie jak przy nowych Koglach, choć tam zniszczono nie tylko klimat ale i wszystko inne xD

series_mat

Ale kogel moglel obecny dział się w czasach współczesnych wiec chyba nie było wyjścia. A przecież filmowcy potrafią oddać klimat dawnych klat Przecie, kręci się masę takich filmów. Wszysko zależy od budżetu

series_mat

Wg mnie może wyjść dobrze skoro w USA robią średnio co dekade Nowe wersje King Kong czy co kilka lat Godzilla w kolejnej wersji to z samymi swoimi może być różnie mam nadzieję że to nie będzie bubel bo wszyscy wtedy Żmijewskiego powieszą i będzie wtedy największą klapa

ocenił(a) film na 2
series_mat

Jeżeli tamte czasy będą oddane jak w pierwszym sezonie Stulecia Winnych, to przynajmniej wizualnie będzie dobrze. Co do filmu samego w sobie, trochę się boję, że będzie to taki teatr TV.

series_mat

Nie warto. Kolejny polski badziew.

series_mat

Gdzie postac Johna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones