PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034266}
6,1 7 781
ocen
6,1 10 1 7781
4,0 9
ocen krytyków
Sami swoi. Początek
powrót do forum filmu Sami swoi. Początek

Multikonta rozpoczynają pracę na forum i będziecie mieć zalew opinii pokroju : "znakomity film" , "świetna rozrywka"

Jak odblokują oceny, to dopiero zobaczycie średnia typu 7- 8/10

Radzę podchodzić do takich wpisów z ogromnym dystansem i patrzeć od kiedy dane konto działa i ile ma ocenione i co.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Rozumiem, że należy liczyć się z Twoim głosem, ponieważ opierasz się na zdjęciach oceniając na przykład kolor, a jak ktoś faktycznie był na pokazie w Kielcach i o już nie liczy się ponieważ nie pokrywa się z Twoją teorią? Wiadomo, że liczy się moment założenia konta itd. Sam zawsze sprawdzam takie dane, ale tak szczerze? To nie widzę aby wśród kilku wpisów były konta świeżo założone albo gloryfikowały filmy dystrybuowane.
Po prostu był i jak widać powyżej jest hejt na podstawie „zdjęć”, że horror itd. A faktycznie jest inaczej, slam nie film jest ok. Zdjęcia naprawdę są spoko, nie jest to horror, po prostu minąłeś się całkowicie z oceną, jak chcesz możemy się założyć kto z nas ma rację, ja widziałem w niedzielę kino Helios Kielce, a Ty?

NeutralMix

Tez bylem w Kielcach w dodatku byla obsada w kinie

ocenił(a) film na 10
sador1991

I jak zgadzasz się z opiniami jeśli chodzi o kolor ? Moim zdaniem kompletnie nie jest to faktura „horroru”, obraz jest ciepły i miły dla oka, a co do oceny reszty pozostawiam każdemu pod swój gust…

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Twoja ilość ocen też jest mocno podejrzana. Do twoich wpisów należy podejść z dużym dystansem.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Twoja ilość ocen też jest mocno podejrzana. Do twoich wpisów należy podejść z dużym dystansem.

adelitas

Powtarzasz się

JohnTheBrave

chcesz dyskutować czy tylko trollować? Widzę że wybierasz bramkę numer dwa ;P

sobanek

Wyraziłem jedynie opinię. To dość zaskakujące, że wywołała aż takie poruszenie nie uważasz? Biorąc pod uwagę wszystkie inne tematy w tym rekordzie ten zabolał ludzi najmocniej. Bardzo ciekawa sprawa

JohnTheBrave

Ale to działa w 2 strony bo masa zjebow zaniża oceny nie oglądając filmy. Patrz znachor

marcinsss89

Dopóki stoją za tym sensowne argumenty i nie odbywa się to na zasadzie walki plemiennej czyli : "daję 10 bo Ty dałeś 1" to nie ma większego problemu.

JohnTheBrave

Przejrzałem forum i ludzie co ocenili film mają prawdziwe konta, a nie lewe.

marcinsss89

daj spokój, szkoda opuszków palców na niego... Ja go deprecjonuję bo konto na filmwebie mam ponad 20 lat XD to taki jego tok rozumowania, albo bezrozumowania

sobanek

Rozumiem, że widzisz inbe i musisz wpaść i swoje dorzucić. Spoko, przynajmniej temat wciąż będzie na szczycie

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

A film się podobał ?

JohnTheBrave

A Ty tak na serio? Że jak ktoś ma "swieże" konto, mało się wypowiada to znaczy że co? Że jego opinia jest do bani? Że można wyśmiać jego zdanie? Bo pewien "znawca" się wypowiedział, i jak ktoś ma inną opinie to nie wart jest to uwagi? Chyba nie chce wiedzieć, co zażywasz...

JohnTheBrave

A Ty tak na serio? Że jak ktoś ma "swieże" konto, mało się wypowiada to znaczy że co? Że jego opinia jest do bani? Że można wyśmiać jego zdanie? Bo pewien "znawca" się wypowiedział, i jak ktoś ma inną opinie to nie wart jest to uwagi? Chyba nie chce wiedzieć, co zażywasz...

emilia_rapicka

"Uderz w stół a nożyce się odezwą"

JohnTheBrave

tak mnie rozbawiłeś, że aż z ciekawości założyłam konto tutaj ;) Jeżeli Ciebie to śmieszy, że ktoś zakłada tutaj konto to raczej nie mój problem, tylko może innego specjalisty...

emilia_rapicka

No specjalista potrzebny tym , którzy sztucznie nabijają ocenę nowym filmom

emilia_rapicka

1 ocena, na fw od 16 lutego, jezu bądźcie bardziej wiarygodni w tych agencjach marketingowych

marckoza

hahah :D może jakbym miała taką prace to może nie miałabym wypalenia zawodowego ;) na fw jestem "świeżakiem", więc chyba dzięki za miłe powitanie- jedna wypowiedź- jak widać znawcy filmowego- skłoniła mnie do założenia konta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones