PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33050}

Samuraj i kowboje

Soleil rouge
6,9 1 952
oceny
6,9 10 1 1952
Samuraj i kowboje
powrót do forum filmu Samuraj i kowboje

Byłbym zapomniał, Jakubie Dębski, "krytyku" filmwebu - krytyk nie robi błędów ortograficznych, przynajmniej dawniej tak bywało, że nie robił ...

ocenił(a) film na 7
mak65

Idź pan z takim krytykiem. Zawsze mu coś nie pasuje, stęka i beczy, wystawia kiepskie oceny naprawdę dobrym filmom. Pewnie uważa, że ma zajebisty gust, taki elytarny hehe.

ocenił(a) film na 7
Calvera81

Dębski nienawidzi kobiet...to cieplak jest.

jagode

wtf dębski baza??

ocenił(a) film na 5
Calvera81

@Calvera81 - czy mógłby Pan podać mi przykłady naprawdę dobrych filmów, którym Jakub Dębski wystawił kiepskie oceny? Śledzę jego recenzje od lat i rzadko się zdarza, żeby nisko ocenił jakiś dobry film. Jedyny przypadek, jaki kojarzę, to "Za garść dolarów".

ocenił(a) film na 7
mak65

krytycy fimwebu, to specjalna odmiana. W większości, to wybitni ignoranci i dyletanci z rozdętym ogromnie ego i totalnym brakiem samokrytyki. To ludzie z podgatunku - "najmądrzejszy wśród plebsu", ów "plebs" w mniemaniu tychże kr....ów, to wszyscy spoza ich grona. Owe nadęte bufony cechuje też małostkowość, brak kontaktu z samym sobą oraz głębokie przekonanie o własnej nieomylności i doskonałości..Kierowanie uwag do tych panów (i pań jest bezcelowe, gdyż owe dziwolągi wyposażone są w pancerz, który sprawia, że nic do nich nie dotrze. Dlatego - kiedyś pisałem, ale zero odzewu - piszę już nie do nich, a pod tematem mak65. Co do pana d.. tzn Dębskiego, pasuje mi porzekadło "perły przed wieprze" oraz mniej wyszukane "gówn o chłopu, nie zegarek". I to tyle, dużo uśmiechu , luzu i dystansu życzę kolegom, którzy wypowiedzieli się powyżej. Ilustracją muzyczną do mego postu, z dedykacją dla REDaktorów fw, niech będzie utwór, pt. "Buraki" zespołu Kabanos!

So_What22

w punkt!

So_What22

Specjalną odmianą są użytkownicy, którzy nie mogąc się pogodzić z inną oceną od własnej, wylewają wiadro pomyj na krytyków czy też użytkowników, którzy nie podzielają zachwytów nad daną produkcją szkoda, że nie broni to ocen użytkowników, którzy postanowili ocenić daną produkcję wyżej, a jedynie ukazuje ich niski poziom kultury osobistej.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Dziękuję za post. Pozdrawiam serdecznie, życzę spokojnych Świat, a nawiązując do Twego nicka, dołączam https://www.youtube.com/watch?v=6FEDrU85FLE

So_What22

Nie wiem co ten utwór, ma wspólnego z moją nazwą konta, które ma jedno t. Dziękuje natomiast za świąteczna życzenia, również życzę zdrowych i spokojnych świąt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones