PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704821}

Sanatorium strachu

Villmark 2
4,7 6 541
ocen
4,7 10 1 6541
Sanatorium strachu
powrót do forum filmu Sanatorium strachu

Utwór otwierający i zamykający jest lepszy od tego badziewnego horroru. Staram się nie określać filmów takimi przymiotnikami, ale w tym przypadku nie ma przebacz.

kryslav

Co to za utwór?

ocenił(a) film na 1
mmxxaa

Może tutaj coś znajdziesz https://soundcloud.com/roy-westad/sets/villmark-2-original-motion-picture-soundt rack

kryslav

Dzięki, jakby ktoś szukał - Fender Heist - Fighter ft. Frôder. Świetny kawałek.

mmxxaa

na poczatku jest inny

kryslav

To prawda, film jest tak smętny że szkoda czasu, ostatnie 30min przewijałem bo chciałem wiedzieć jak się skończy.

ocenił(a) film na 7
kryslav

Dlaczego ocena 1 ?. Rozumiem , że film może nie przypaść do gustu , ale warto docenić kwestie techniczne i za nie dać przynajmniej 3. Praca kamery stoi na bardzo dobrym poziomie , szybkie cięcia mogą się podobać , charakteryzacja , klimatyczne miejsce akcji czy też ww. muzyka to chyba wystarczające argumenty , że 1 to lekka przesada. Taką ocenę można dać takim "wiekopomnym dziełom" jak "Birdemic" , "Sharknado" itp. , w których amatorskie i fatalne jest dosłownie wszystko. Być może " Villmark 2 " arcydziełem nie jest , ale na tle dzisiejszych horrorów wypada co najmniej przyzwoicie.

ocenił(a) film na 1
DarkAngel93

Jeden dobry utwór to zdecydowanie za mało, by podnieść oczko wyżej. Jedynie sceneria jest dobra, a cała reszta be. Szybkie cięcia mogą się podobać, ale nie mi.

ocenił(a) film na 7
kryslav

ja również uważam, że ten film nie zasługuje tylko i wyłącznie na 1, ale i więcej, więc mam nadzieje kryslav, że dasz chociaż 2, bo inaczej mogę stwierdzić, iż za mało w życiu widziałeś filmów, by je oceniać...

ocenił(a) film na 1
agviki

Mała ilość obejrzanych filmów nie zakazuje nikomu ich oceny, ani komentowania. To, że np. ktoś uprawiał seks 5 razy w życiu to nie może się wypowiadać na temat seksu, bo... za mało? Oceniłem więcej filmów od ciebie (ja 3542 a ty 2419). Spośród 3542 ocenionych tylko 30 dałem 1! i wg mnie to mało, bo niejeden film uchronił się przed tą niską oceną.
Ten tytuł nie miał nic do zaoferowania (prócz scenerii i muzyki) na tyle, by mnie zaciekawić. I tyle.

ocenił(a) film na 1
agviki

To ile filmów muszę obejrzeć, by móc je oceniać?

ocenił(a) film na 7
kryslav

zbyt mało słabych/złych filmów, by temu dać tylko 1

musiałeś oglądać same arcydzieła 10/10

zbyt dużo oczekujesz od filmów najwyraźniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones