PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599051}
5,6 118 582
oceny
5,6 10 1 118582
4,9 21
ocen krytyków
Sausage Party
powrót do forum filmu Sausage Party

Spodziewałem się czegoś lepszego. Uwielbiam głupkowate poczucie humoru i tutaj go nie brakowało, ale za dużo powagi jak na tak niepoważna produkcję. Twórcy chyba sami do końca nie wiedzieli, co chcą przekazać. Będąc poza połową filmu łapałem się za głowę i zastanawiałem się, co ja właściwie oglądam. Nie wiem nawet, co o tym sądzić. Wybrałem oglądanie tego, zamiast czytania i żałuję - żałuję okropnie. To mogło być naprawdę dobre, ale komuś coś się poprzewracało w głowie. Zdecydowanie nie polecam. Zmarnowałem całe półtorej godziny.
Pewnie lepiej oglądałoby się to w podpitym towarzystwie. Po prostu coś tu jest nie tak i to widać. To wszystko było za bardzo rozwleczone. Myślę, że sprawdziłoby się to o wiele lepiej w formie krótkometrażowej - bez zbędnych sztucznych wzruszeń i tego typu bzdur. Nawiasem mówiąc, zmarnowany potencjał. I to chyba wszystko, jeśli chodzi o Sausage Party, trudno mi zebrać myśli po tym całym chorym gównie. Potrafię zrozumieć osoby, którym się to podobało i którym to się nie podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones