PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339319}
6,1 282
oceny
6,1 10 1 282
Save Me
powrót do forum filmu Save Me

Moze troche inny, mowiacy o troche innych plaszczyznach zycia, przedstawiajacy troche inne sytuacje, wyzbyty tego patosu i romnatyzmu, ale to nie znaczy ze nie moze byc rownie dobrym filmem. Dla mnie jak najbardziej w porzadku, polecam, wszystkim ;) Ten film pokazuje pewna prawde, ktora warto sobie uswiadomosci ogladajac ten film.


9/10

ocenił(a) film na 9
pshemodow

Moim zdaniem nawet lepszy niż Brokeback. Może nie pod względem dopracowania, ale na pewno przedstawiona historia jest o wiele ciekawsza i bardziej godna uwagi.

ocenił(a) film na 8
Milusia

Ciężko być GORSZYM filmem od Brokeback ;P
Swoją drogą za opis filmu FILMWEBowi należą się brawa jedną dłonią i
przymusowa lekcja mycia okien.

pshemodow

za scenariusz i happy end daję 8/10 ale za realizację i grę aktorów 5/10 w tym temacie zdecydowanie lepszy pod każdym względem jest Prayers for Bobby

ocenił(a) film na 8
imme3

Film dobry , ale skazany na niską punktację ; osoby hetero mogą go pojąć mentalnie , ale uczuciowo to już raczej nie.
Tematycznie nawiązuje do "Rock Haven" i "Prayers for Bobby"
Plakat - rewelacja. Napisy txt , które się wreszcie pokazały udało mi się dostosować (srt) do wersji 701mb,640x288.

ocenił(a) film na 9
pshemodow

Zgadzam sie z w stu procentach. Co prawda film nie zrobiony na taka skale jak Brokeback ale zdecydowanie warty obejzenia. Ja na pewno do niego wroce. a propo przedmowcy, takze odnosze wrazenie ze osoby homo albo bi bardziej zrozumieja przekaz filmowy niz hetero. Ale to tylko moje odczucia. film 10/10

ocenił(a) film na 7
pshemodow

Ja za to polecam "Zupełnie inny weekend". Nie ma wiele wspólnego ze sprawami wiary itp., ale jest niesamowicie godny polecenia. Najlepszy film o tematyce homo jaki oglądałem, nieprzesłodzony, realny, dosadny. Polecam niesamowicie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones