PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33969}

Schmidt

About Schmidt
7,1 17 384
oceny
7,1 10 1 17384
7,4 9
ocen krytyków
Schmidt
powrót do forum filmu Schmidt



Tak, bardzo piękna i jakże prawdziwa sentencja. Też na te słowa zwróciłem uwagę. Ta moja melancholia...
Film bardzo solidny. Lubię filmy w takim stylu, niespieszna narracja, dłużyzny itp.
Bardzo mi się podobało w filmie kilka scen, były one genialne!
Jak trzymanie przez nadopiekuńczą matkę jakichś durnych dyplomów i medali syna z podstawówki czy chwalenie się płatnymi 2-tygodniowymi kursami. I ta "Rodzina artystów". Film jest naszpikowany takimi smaczkami, ale tylko uważny widz je dostrzeże i zrozumie przesłanie.

P.S.
Scena z pocałunkiem i ucieczką to majstersztyk!

BUNCH

nie do końca, jeśli napiszemy książkę, nagramy płytę itp czy nawet zagramy w filmie, coś z nas zawsze zostaje na ziemskim padole nawet kiedy umrą nasi znajomi\;0

Mothyff

tym bardziej TAKI aktor jak Jack Nicholson. on będzie nieśmiertelny.

kavinsky

a no własnie

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Na zawsze , do czasu apokalipsy.

TheAmazingPudding

biedny ślepcu apokalipsa już jest - u nas w kraju- ludzie zarabiają po 900 zł na miesiąc a opłaty to ok 2 tysięcy, wszystko drożeje a wypłaty maleją, człowiek robi po 15 godzin dziennie a dzieci z głodu płaczą, czyż to nie apokalipsa?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Nie odwracaj kota ogonem! Piszę tutaj o definitywnej apokalipsie naszej planety, a ty mi tutaj o polskiej biedzie.

TheAmazingPudding

bo to gorsze niż apokalipsa,..

ocenił(a) film na 8
Mothyff

No moze faktycznie, na gph 3 zbieram pieniadze juz miesiac i ciagle nie mogę uzbierac :(

TheAmazingPudding

to straszne, a nie mówiłem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones