PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31891}

Scooby Doo: Na wyspie Zombie

Scooby-Doo on Zombie Island
7,4 8 273
oceny
7,4 10 1 8273
Scooby Doo: Na wyspie Zombie
powrót do forum filmu Scooby Doo: Na wyspie Zombie

Zdecydowanie najlepszy film o sympatycznym psiaku. Jestem fanem Scooby'ego od jakichś 25
lat oglądałem wszystkie odcinki serialu oraz wszystkie filmy pełnometrażowe a nawet The
Scooby-Doo Project i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Scooby Doo: Na wyspie
Zombie jest najlepszy. Może wbrew opinii wielu z Was uważam, że bardzo dobrze, że Warner
wziął się tak ostro za Scooby'ego. Wg mnie w tej wytwórni powstały najlepsze filmy z jego
udziałem. Oprócz Wyspy Zombie uważam, że świetne są też:
-Wakacje z Duchami
-Na Tropie Mumii
-Duch Czarownicy
-Potwór z Loch Ness
-Upiór w operze
Polecam wszystkim, którzy ich jeszcze nie oglądali.

ocenił(a) film na 9
Cryptlord

Święte słowa. Ten film jest naprawdę mroczny, klimatyczny i.....nie do końca dla bardzo młodych widzów :) Widziałem go już kilka razy. Bez wątpienia animacja na medal.

ocenił(a) film na 9
Cryptlord

Ten film jest naprawdę najlepszy,poza tym tu występuje najwięcej prawdziwych potworów a zakończenie jest nieprzewidywalne.Szczerze mówiąc jak to oglądam to i tak się czasem boję a młody zbytnio już nie jestem :).

ocenił(a) film na 8
Krystian122_3

Pamiętam jak ten film najczęściej puszczali w maratonie kino CN i za każdym razem bałam się coraz bardziej,niedawno miałam przyjemność znów go obejrzeć i nadal ciarki mnie przechodzą. Zdecydowanie najlepszy i najstraszniejszy film o Scoobym !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones