PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31891}

Scooby Doo: Na wyspie Zombie

Scooby-Doo on Zombie Island
7,4 8 273
oceny
7,4 10 1 8273
Scooby Doo: Na wyspie Zombie
powrót do forum filmu Scooby Doo: Na wyspie Zombie

Prawdziwe filmy pełnometrażowe o Scoobim które były wręcz genialne to pierwsze cztery
czyli : Scooby Doo na wyspie Zombie , Scooby Doo i duch czarownicy , Scooby Doo i
najeźdźcy kosmosu i Scooby DOO i cyber pościg . Gdy w 2001 roku zmarł WIlliam Hanna za
filmy zabrało się samo Warner Bros i zmieniło Scoobiego w komputerową maskaradę .
Teraźniejsze filmy jak Meksykański potwór, AlohA Scooby czy Epoka Pantozaura to słabe
podróbki tych fantastycznych dzieł sprzed 10-12 lat. To już nie ten sam dreszczyk , nie te
prawdziwe potwory tylko mało straszne , przesłodzone komputerowe dno . Dawnego
Scoobiego juz nie będzie .. Bardzo to przykre bo jestem wielkim fanem tych starszych dzieł .
Nawet motyw piosenki ''Scooby DOO where are you '' nie jest wdrażany w bajkę od 2001
roku , czyli Cyber pościgu . To już nie ta magia .Kto się zgadza ??

pomgrej

Ja, i to absolutnie. Od przedszkola miałem zajoba na punkcie Scooby'ego, pierwsze filmy pełnometrażowe były genialne! Były najlepiej narysowane i miały bombowe scenariusze. A teraz wytwórnia robi wszystko na siłę i widać tego efekty. :/

bartoslav

To wszystko jest przesłodzone. Stary Scooby juz raczej nie wróci .

ocenił(a) film na 10
pomgrej

pieprzycie, ten film to najlepsza pełnometrażówka ze scoobym :D

mofo1990

zgadzam się! Scooby Doo na wyspie zombie jest moim ulubionym filmem pełnometrażowym, a mam blisko 28 lat :) Pierwszy raz obejrzałam go z bratem jak był kilkuletnim szkrabem. Natomiast do gustu przypadł mi również film "Scooby Doo i potwór z Loch Ness" a to jest film z 2004 roku, więc nie prawdą jest że tylko filmy produkowane do roku 2001 :)

sliniak13

są dobre - miało być

ocenił(a) film na 9
pomgrej

mi tam aloha scooby doo się nawet podobał :)
ale wracając do perełek, najlepszy zdecydowanie jest Na Wyspie Zombie. oglądałem chyba z 10x ;D i pomimo że mam swoje lata, mogę do tego wracać i wracać :)
chociaż parę minusów to ma. jak np scena wyciągania SD z dołu przez kudłatego. wcześniej nie mógł się wspiąć, a potem bez problemu wyciągnął skulonego Scoobyego ;) , no i scena gdy duch dziękuje Scoobyemu, moim zdaniem lepiej byłoby gdyby się ukazał wszystkim i podzięko0wał, ale to baaardzo drobny szczegół ;)

ocenił(a) film na 8
pomgrej

Niestety wszelkie prawa obecnie do bohaterów Hanny-Barbery, ma studio Warner Bros. Jak na razie systematycznie wyduszają ze Scooby'ego ostatnie grosze. W międzyczasie także obrywa się Tomowi i Jerry'emu. Pozostaje czekać, co będzie dalej. Bowiem lista bohaterów tych kultowych kreskówek jest ogromna.

akira894

wreszcie coś sensownego powiedziane .. pozostaje mieć nadzieje ze twórcy powrócą do serii sprzed 15 lat ale wątpie w to .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones