PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670687}

Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu

Scooby-Doo! WrestleMania Mystery
6,7 2 185
ocen
6,7 10 1 2185
Scooby Doo WrestleMania: Tajemnica ringu
powrót do forum filmu Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu

Plusy i minusy

ocenił(a) film na 7

Witam! Jestem po obejrzeniu tej kreskówki i podam swoje plusy i minusy
Plusy:
- Świetny dubbing! Jeden z lepszych polskich dubbingów dotyczących WWE!
- AJ <3
- Powrót Scoobyego i ekipy
- Fajny pomysł na miasto WWE
- Bardzo dobrze zrobione modele chodź niektórzy wrestlerzy za bardzo umięśnieni
- "I wszystko by wyszło gdyby nie te dzieciaki i pies" :D
Minusy
- Pushowanie Johna Ceny
- Naciągana fabuła trochę
- Pas WWE
- "Zeszmacenie" The Miza
- Vince "Makmahon"
- Brak niektórych ważnych dla WWE wrestlerów
Film oceniam na 7/7.5

ocenił(a) film na 10
mikolajlip

Bajka bardzo mi się podobała fajnie,że WWE zostało wprowadzone do anime hehe i to jeszcze w przygodach Scoobiego-Doo :)

Minusy:
- Za mało gwiazd WWE brakowało mi tu Daniela Bryana,Reya Mysterio,Cm Punka,Randiego Ortona,Batistę,The SHIELD,Stephanie MacMahon hehe
- WrestleMania miała za małą arenę powinna być ogromna a nie jak zwykłe RAW hehe :P
- Zabrakło tego klimatu w niektórych scenach :P np na początku każda gwiazda powinna wchodzić w swojej wejściówce a tam tego nie było dopiero potem oddzielnie The Miz John Cena Aj Lee Kane i tak troszkę Vince McMahon który powinien być bardziej sobą w tej bajce :P
- Fabuła taka troszkę naciągana to fakt :(
- Powinno być pokazanych więcej walk na galach

Plusy:
- Miasteczko WWE super pomysł
- Pas WWE który chce być skradziony przez głównego złoczyńcę
- Walka Kane'a i niedźwiedzia na końcu chociaż za krótka :P
- Legenda Sin Cary związana z niedźwiedziem :)
- Pokazanie starych gwiazd (St Slaughter, Jerry The King Lawler)szkoda,że nie było tam Stone Colda albo The Rocka hehe :P
- Pomysł że Scooby-Doo i Kudłaty musza walczyć z Kane'em i cała końcówka SUPER chociaż powinno być więcej jeszcze hehe :P

Chciałbym aby kiedyś nakręcono jeszcze przygody Scoobiego związane z WWE i wtedy mogłoby być więcej gwiazd :)
Bajkę oceniam 9/10 ponieważ zabrakło mi pewnych rzeczy tutaj :)

ocenił(a) film na 10
spartakus_filmweb

Ale to jest tylko bajka więc nie ma co się czepiać za bardzo hehe ogólnie można się pośmiać i miło spędzić przy niej czas :)

A mam pomysł nawet na fabułę drugiej części heh ktoś grozi federacji WWE i posyła różne dziwne znaki komuś bardzo zależy aby zniszczyć prezesa federacji Vince'a McMahomena i miasteczko WWE sprawa nabiera coraz większego tempa na dodatek coś straszy zawodników i niszczy gale więc ponownie zostają wezwani detektywi aby rozwiązać koelejną zagadkę a tytuł ''Scooby-Doo Powrót na WrestleManie'' hehehahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones