PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 222
oceny
6,9 10 1 46222
6,7 23
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

niezły

ocenił(a) film na 6

Jeden z filmów Allena, który mnie nie porwał. Fajna historia, cudowna gra Johansson. Dla mnie
trochę przy nudnawy, ale może akurat nie miałam dnia na Woody Allena.

ocenił(a) film na 6
kefano

też dałam 6. myślałam, że będzie gorzej, bo na początku gra Scarlett była dla mnie megawkurzająca. Woody zawsze wciela siebie w którąś z głównych postaci, przynajmniej częściowo, każe im grać w charakterystyczny dla siebie sposób. jednak Scarlett już bodajże przy trzeciej scenie zaczęła grać po swojemu, na szczęście :)

ocenił(a) film na 7
Kurkosia

Ja dałem 7/10 z uwagi na grę Johansson którą osobiście lubię a film lekki przyjemny można śmiało raz obejrzeć

ocenił(a) film na 8
kefano

a mnie własnie porwał mimo ze nie przepadam za filmami Allena. Gra Scarlett zadziwiajaco dobra poniewaz w innych filmach jest słaba aktorka. Jedyne co mnie denerwowało to postac grana przez Woody´ego, wkurzało mnie to jąkanie.

użytkownik usunięty
eworek

No coś Ty...;) Przecież On jest cudowny z tymi swoimi trudnościami z wysłowieniem. Między innymi za to się kocha Woody'ego. ;-) Zawsze stwarza przekomiczną postać. Lubię Jego filmy ogólnie, ale najbardziej właśnie wtedy, gdy sam w nich gra. Film Allena bez Allena, to nie to samo. Chociaż w sumie rozumiem, że jeśli za Nim ogólnie nie przepadasz, to może rzeczywiście irytować. Inni powiedzą, że w tym tkwi Jego urok. Mądrze ktoś kiedyś powiedział, że Allena się albo kocha albo nienawidzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones