PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329592}
7,3 373
oceny
7,3 10 1 373
Secret Smile
powrót do forum filmu Secret Smile

Tennant

ocenił(a) film na 10

w nowej roli. Po Doktorze Who, Tennant jako psychopata to calkiem ciekawa postac. On jest po prostu swietnym aktorem. Secret Smile to naprawde wspaniały ilm. Trzyma w napięciu. NA youTube jest dostepny , 2 częci podzielone sa na 7 lub 8 partii. Genialnie sie to oglada. POza tym może zobaczyć wreszcie Davida w scenie łózkowej juz w 4 minucie filmu.

aneczkabuziaczek

...i nie tylko w 4.
Ale film świetny. Nie zrobiony dla kasy, tylko dla pokazania czegoś. I to mi się podobało. Oczywiście David też mi się podobał...

nikita_lost

jako psychopata wyglądał nawet dobrze w HP ;p

ocenił(a) film na 9
aneczkabuziaczek

Bardzo dobry film, Tennant jak zwykle w formie. Powinien grać więc negatywnych postaci, bardziej mu pasują. Czasem aż włos się jeżył. Barrrrrdzo mi się podoba, film nie Tennant.


Bless

użytkownik usunięty
aneczkabuziaczek

świetnie zagrał czarny charakter. Na początku było mi dosyć cięzko na to patrzeć (hej mój Doktor jest zły, co jest?) ale potem gdy tylko pojawił się miałam gęsią skórkę, świetnie zagrał złego.

aneczkabuziaczek

Trzeba przez Aresa ściągnąć, kupie chipsy i będę oglądał....

użytkownik usunięty
Taaryn

I jest na Aresie? bo ja szukałam i niestety nie ma

ocenił(a) film na 10
aneczkabuziaczek

Film rewelacyjny. Tennant jako psychopata, to coś nowego i bardzo mi się to spodobało.
Końcówka filmu bardzo mi się spodobała, nigdy za wiele zaskakujących zakończeń ;)
Aczkolwiek wolałabym gdyby to on całe to rozdanie wygrał ale to tylko dlatego że jestem jego fanką ;)
Film polecam!

ocenił(a) film na 10
aneczkabuziaczek

Świetna gra Tennanta! Jego wzrok! Psychopata malowany! Dobra robota! No i Tennant w samych slipkach... no ja umarłam!

ocenił(a) film na 8
aneczkabuziaczek

Film fantastyczny, nie nazwalabym go jednak dramatem. Juz bardziej podchodzi po thriller? Sama nie wiem. Ale na pewno nie dramat.
No i Tennant, umarłam :)

użytkownik usunięty
aneczkabuziaczek

By the way: to była rola PRZED Doctorem Who :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones