PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178603}

Sekretne życie pszczół

The Secret Life of Bees
7,4 19 562
oceny
7,4 10 1 19562
Sekretne życie pszczół
powrót do forum filmu Sekretne życie pszczół

8/10...

użytkownik usunięty

Kolejny dobry dramat.
Po obejrzeniu "Grety" przyszedł czas na "Sekretne życie pszczół", szczerze mówiąc zabierałem się za oglądnięcie tego filmu dobrych kilka miesięcy, ale cieszę się, że w końcu udało mi się to zrobić.
Jak dla mnie udana produkcja! Ciekawa i fajnie ukazana historia, gra aktorów niezła - film "wciąga".
Ogólnie widzę, że ostatnio produkuje się dobre dramaty, mam nadzieję, że przyjdzie niebawem czas na horrory, których jestem fanem.
Ode mnie 8/10.
Polecam.

-----------------------------------------------------------
Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Thomass
Znajdziesz tam między innymi listę ostatnio oglądanych przeze mnie filmów wraz z opiniami i ocenami. ;)

użytkownik usunięty

Ha! Też mi sie podobał. Bez fajerwerków, bo tak chyba miało być. Spokojny, mądry film. Może i nie arcydzieło, ale daje do myślenia. Szczególnie porusza tajemnica dziewczynki granej przez Dakotę, chociaż wydaje mi się, że mogli bardziej rozwinąć ten wątek - jak jeden błąd czy wypadek może wpłynąć na całe życie.

ocenił(a) film na 8

Ja tez dałam 8/10. Obejrzałam go głównie ze względu na Dakotę i mnie nie zawiodła, chociaż wiele osób pisze, że ich tak. Ryczałam jak bóbr - ja tak mam na takich filmach. Dakota, jak zwykle, fenomenalna. Jestem też zaskoczona rolą Alicii Keys. Myślałam, żenie zagra dobrze, bo nie widziałam jej w roli aktorki, ale chyba gdyby nie było napisane, z eto Alicia to bym nie uwierzyła. Piękna historia, poruszająca, postać Lily trafiona w dziesiątkę. Książki nie czytałam, ale może się skuszę.

ocenił(a) film na 8
Amber__

Ode mnie też 8/10. Alicia Keys mnie zaskoczyła pozytywnie. Dakota jak zwykle też dobrze zagrała, a film wciągający i interesujący. Polecam

ocenił(a) film na 9
Amber__

ja właśnie na odwrót książkę czytałam :) naprawdę polecam jest świetna !! :) niestety filmu nie oglądałam ( a bardzo bym chciała ) :(

ocenił(a) film na 10

Uważam, że to jeden z tych najbardziej niedocenionych filmów. Jest taki ... pozytywny i napewno poprawia humor ;)

ocenił(a) film na 8
Loriena

Ja nie postrzegam tego filmu jako "poprawiający humor", ponieważ oparty jest on na faktach, które
niestety są brutalne (mam na myśli m.in. dyskryminację Afroamerykanów- poniżanie ich itp.). Ponadto historia Lily też jest przygnębiająca. Śmierć Deborah i May (samobójstwo) również nie poprawiła mi humoru.
Przeczytałam książkę na podstawie której powstał ten film i prawie się popłakałam, ponieważ poruszyła mnie
historia Lily Owen. Fakt, Dakota świetnie się spisała, doskonale dobrana do roli. Czytając książkę, podobnie
wyobrażałam sobie główną bohaterkę. Zgadzam się oczywiście z opinią, że film nie został doceniony.
Niestety, te ambitne filmy nie są tak popularne jak "Zmierzch" itp., a szkoda.

ocenił(a) film na 8
malinowa_2

Ja również dałam 8/10. Film mi się bardzo podobał, szczególnie rola Dakoty która przedstawiła silną młodą dziewczynę, która z powodu "wypadku" ma wyrzuty sumienia. Lily którą gra Dakota musi być bardzo silna psychicznie, jeśli nie załamała się po tym jak dowiedziała sie że zabiła własną matkę. Oczywiście wiele wzruszających scen. Film polecam

ocenił(a) film na 9
aniolek_266

Dawno nie oglądałam tak ruszającego filmu. mówicie, że jest on optymistyczny ja go tak nie odbieram. Oglądając film ryczałam jak bóbr :p Aktorzy dobrze się spisali. Polecam na nudny czy deszczowy wieczór :)

ocenił(a) film na 8
just28rose

też nie widziałam w nim nic optymistycznego, wprawil mnie w nastrój do refleksji.. jedynce co mnie ucieszylo to szczęśliwy powrót Zacharego:) Alicia Keys również pozytywnie mnie zaskoczyła.

ocenił(a) film na 8
shanie

Też ryczałam na tym filmie.Piękny,wzruszający dramat.I Zachary (Tristan Wilds) fajnie grał;) Dakota też i nie zgadzam się z tymi,że w tym filmie zagrała zle.Mi się podobało.

ocenił(a) film na 9
plistek43

Ja tez płakałam :) ale nie na filmie tylko przy czytaniu tej książki :) Ale ksążka naprawdę wciągająca i wgl cudowna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones