PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178603}

Sekretne życie pszczół

The Secret Life of Bees
7,4 19 562
oceny
7,4 10 1 19562
Sekretne życie pszczół
powrót do forum filmu Sekretne życie pszczół

Wiem, ze jeszcze obsada nie jest ustalona ale jak czytalam ksiazke to mialam wrazenie ze gdyby to byl film to Rosaleen zagralaby Queen Latifah, a May- Jada Pinket Smith, ale zupelnie nie widze w roli Lilly Dakoty Fanning.

ocenił(a) film na 7
Linka

dakota jest talentem z tymi swoimi oczkami,ale dla mnie jakaś za niska trochę, "Queen Latifah", a June Beyoncé Knowles, żart, co kto lubi,ale dla mnie Queen jest za mała, to duża kobieta musi być :). w ksiażce było,ze film już powstał :/

dino40i4

za mala?! w jakim sensie, przeciez ona jest na prawde potezna i chyba o to chodzilo. Film jeszcze nie powstal. dopiero go kreca i nawet nie ma jeszcze obsady

ocenił(a) film na 7
Linka

nie jest potęzna, ma dużą głowę,ale figurę "tylko" dużą, dla mnie jednak za małą na tą rolę, za mało macoszą jak w filmach z akcją na południu, no i za młoda, ale teraz wszystko można charakteryzacją załatwić. Wiem,że nie ma, widzę, tylko mówę co jest w książce.a tam stoi jak byk,ze i teatralna i filmowa. A dakota,chyba trochę za młoda do tego jendak.

dino40i4

Może po prostu powstal film dla telewizji, ale wielkiej kariery nie zrobil

ocenił(a) film na 7
Linka

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=42456
Informacje o obsadzie!

ocenił(a) film na 8
Mr__Angel

kurcze czemu bettany w złym charakterze znowu ;/

ocenił(a) film na 7
Linka

Ja czytając książkę byłam przekonana, że Lilly ma czarne kręcone włosy, a nie jest ruda. No i marzyłam by Alicia wystąpiła w tym filmie, ale wolałabym ją w roli May, bardziej mi pasowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones