The Secret Life of Pets

plakat - Sekretne życie zwierzaków domowych (2016)

opisy filmu

(3)
  • Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

  • Terrier Max mieszka ze swoją właścicielką Katie na Manhattanie. Gdy kobieta wychodzi do pracy, jej pies spędza dzień z innymi mieszkańcami budynku - kotem Chloe, mopsem Melem, jamnikiem Buddy'm i papużką Sweetpea. Pewnego dnia Katie przyprowadza do domu nowego pupila  - kudłatego psa Duke'a. Max od początku jest zazdrosny o nowego domownika, który w odwecie postanawia porzucić go na ulicy. Plany Duke'a krzyżuje gang kotów pod przewodnictwem Ozone'a, który zdejmuje psom obroże, zostawiając ich na pastwę hycli.

  • Czy wiecie, co robią wasze zwierzaki, gdy nie ma was w domu? Bo kiedy gospodarze wychodzą na cały dzień, zwierzaki z bloku plotkują z przyjaciółmi, zaspokajają swój apetyt na słodkie, wydają dzikie przyjęcia. Ale kiedy rozpieszczony terier i jego nieokrzesany kumpel przepadną w miejskiej dżungli Nowego Jorku, pozostałe zwierzaki muszą zapomnieć o różnicach i animozjach, by zapewnić dwójce bezpieczny powrót do domu.