PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822938}

Sekrety rodziny Casteel

V.C. Andrews' Heaven
5,0 86
ocen
5,0 10 1 86
Sekrety rodziny Casteel
powrót do forum filmu Sekrety rodziny Casteel

Ekranizacja

ocenił(a) film na 4

Co sądzicie o filmie jako ekranizacji książek V.C.Andrews? Długo czekałam aż ta seria wyjdzie i mimo niezbyt pochlebnych opinii(przynajmniej na temat tej części), nie uważam, że jest tragicznie. Racja, zrobili wiele rażących zmian, ale wydaje mi się, że ogólny duch historii i ta podróż przez charakter Heaven, zostały w miarę zachowane.
A do osób, które książek nie czytały, co sądzicie o filmie? Fabuła i postępowanie postaci były uzasadnione i zrozumiałe czy raczej wszystko poszło za szybko i całość jest niekonsekwentna?

ocenił(a) film na 3
dagao

Ja się zawiodłam. Wszystko nie tak. Jedynie co się zgadza to właśnie Heaven. Cała reszta po łebkach.

ocenił(a) film na 4
astarte_wolf

Ja też oczywiście zachwycona nie jestem, aczkolwiek mogę mieć już bardziej wyrozumiałe podejście po obejrzeniu ,,ekranizacji" Kwiatów na poddaszu. Czekam jeszcze z ostateczną oceną aż zobaczę wszystkie części, a zwłaszcza moją ulubioną - drugą, ale no nie nastawiam się raczej, że będę zadowolona z całości.

ocenił(a) film na 3
dagao

Kwiaty na poddaszu... też widziałam i czytałam. Szkoda, że całe te dwie serie tak po łebkach jakoś zrobili, niskim nakładem finansowym. Ja właśnie obejrzałam "Mrocznego anioła" i lepiej wypada niż pierwsza część.

ocenił(a) film na 4
astarte_wolf

Oj tak, totalnie po łebkach polecieli. Spłycone postacie i sama historia. Niestety, często tak się dzieje podczas przenoszenia książek na ekran.
Jej, w takim razie dałaś mi nadzieję! Jeśli ,,Mroczny anioł" mi się spodoba, to będę w stanie wybaczyć dużo więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones