PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704610}

Seks, miłość i terapia

Tu veux ou tu veux pas
5,5 5 436
ocen
5,5 10 1 5436
3,0 3
oceny krytyków
Seks, miłość i terapia
powrót do forum filmu Seks, miłość i terapia

....

ocenił(a) film na 1

Jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałam. A w zasadzie wyszłam z kina po połowie bo już nie dało rady dłużej wysiedzieć na tym żenującym filmie. Lubię Sophie i filmy z nią, ale to było straszne.

hipnotajzing

Yhm, nie widziałaś do końca a oceniasz?
Komentarz do śmieci.

ocenił(a) film na 1
djembe

Tak, oceniam. Jest na tyle żałosny, że dłużej nie da się go oglądać.

hipnotajzing

Wyraź swoją opinię, do czego masz prawo, ale nie oceniaj, bo tak samo jak po pierwszym spotkaniu z Twoimi wpisami: głupie dziewczę z Ciebie bo nie potrafisz konkretnie argumentować swojej wypowiedzi, choć możesz być całkiem miłą dziewczyną jeśli się bliżej Ciebie pozna...rozumiesz?

ocenił(a) film na 1
djembe

Jaki subtelny sposób na obrażanie. Czasem jest tak że po 20 minutach masz już kompletnie dość, więc moim zdaniem to nie może być dobre. Jak ci się tak bardzo nie podoba moje zdanie na temat tego filmu to nie komentuj :)

ocenił(a) film na 4
djembe

Niestety, takich osób tutaj jest wiele. Nie rozumieją, że ten portal nazywa się FILMWEB, a nie FRAGMENTWEB albo KAWAŁEKFILMUWEB. Ludzie uczciwie pracują na średnią filmu, a przyjdzie ktoś, kto zobaczył kilkanaście minut, wali "1" i ma to gdzieś.
Admini już dawno powinni rozwiązać ten problem. Wystarczy obok gwiazdek służących do oceny umieścić jakiś krzyżyk czy trójkącik - dla tych, którzy nie obejrzeli do końca. Wtedy ich ocena nie byłaby brana do średniej.
Sam nigdy nie postawiłem 1, bo jeśli film mi się tak bardzo nie podoba, to po prostu go wyłączam. A skoro nie obejrzałem, to nie oceniam. Proste ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones