Nigdy nie sądziłam, że to napiszę, ale moim zdaniem takie serwisy jak pornhub nie powinny istnieć. Zalatuję hipokryzją, bo nie raz korzystałam, ale jeśli mielibyśmy być ze sobą szczerzy, to wiadomo, że oprócz wynagrodzeń dla osób, które działają w tej branży, nie ma żadnego pozytywnego skutku z tego, że takie strony są. Korzystanie z nich jest najzwyczajniej w świecie pójściem na skróty w aspekcie zaspakajania jednej z najbardziej podstawowych potrzeb w życiu. Parę minut sam na sam jest o wiele łatwiejsze niż narażenie się na kontakt z drugim człowiekiem, nie wspominając o tym, że w wielu przypadkach z koniecznością nawiązania wcześniej jakiejkolwiek więzi, znajomości w realu. Czy tylko mnie denerwuję to, że przez media społecznościowe przestaliśmy rozmawiać, a przez takie strony jak pornhub, intymne relacje sprowadzają się do jednego ze scenariuszy filmów tam unieszczanych? Dlaczego w kwestii technologii, sztucznej inteligencji potrafimy się tak szybko rozwijać równocześnie pozwalając na to, żeby w prawdziwie waznej
zgadza się. dzisiejsza miłość to odegranie jakiegoś scenariusza, ocena drugiej osoby. ale to nie tylko pornhub winny, w social mediach typu tiktok czy instagram spłycanie tematu też występuje w postaci, których filmików opisujących pewne czynności w formie rzekomo śmiesznej, żartobliwej.
Kto CI broni wyjść z domu i kogoś poznać albo nie wchodzić na takie strony ?
Prostytutki też istnieją od dawien dawna i jakoś ludzie potrafią nie iść. Wg. mnie dla kobiet to gorsze są komedie romantyczne z nie prawdziwym obrazem przedstawionego mężczyzny, a potem takie kobiety mają wymagania z kosmosu i chcą być traktowane jak damy. Dla meżczyżn wiadomo, że średnio, bo na filmach mamy możliwość zobaczenia nago więcej kobiet niż nasi wszyscy przodkowie razem wzięci . Niemniej to dana osoba decyduje czy pozostawia to w kwestii wolnego wyboru czy przymusu (dogodzenia sobie). Jesteśmy kowalami własnego losu.
W sumie idąc takim tokiem myślenia to mnóstwo rzeczy można byłoby pod to podpiąć, nie jedynie pornhuba. Na przykład romanse, komedie romantyczne, bo często pokazują nieprawdziwy obraz związków, także też można uznać, że to w jakimś stopniu szkodliwe albo takie platformy jak tiktok, także zaraz doszlibyśmy do takiego wniosku, że prawie nic nie powinno istnieć, a może po prostu większy nacisk powinno się położyć na pracę nad zrozumieniem pewnych rzeczy, dyskusję o pewnych zjawiskach już od młodszych lat. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba pracować nad odpowiednim podejściem i zrozumieniem i budować świadomość. Jak ktoś potrafi korzystać z tych przeróżnych udogodnień rozsądnie, to co w tym złego, że to istnieje. Poza tym każdy z nas sam decyduje, czy chce coś robić, czy nie. Nikt przed nami nie siada, nie włącza nam serwisu z takimi filmikami i nie mówi, siadaj i oglądaj.
Sex biznes to potężne pieniądze,więc zawsze ktoś będzie chciał na tym zarobić.Sex to część życia a zapotrzebowanie na porno zawsze było,jest i będzie,więc nie wiem o co sie tak spinasz.Nikt nie karze nikomu mieć z tym styczności - ale badania internetu od lat pokazują,że porno strony generują największy ruch w sieci więc to mówi samo za siebie.