PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 446
ocen
5,8 10 1 61446
4,4 10
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

1/10

ocenił(a) film na 1

Uwielbiam serial. Ten film to kompletna porażka.

omario

igzakli

omario

Dziś w końcu trafiłam na filmową dwójkę "Seksu..." i stwierdziłam, że muszę wyprzeć ze swojej świadomości i pamięci fakt, że to w ogóle powstało!
Pierwsza część jeszcze jak cię mogę, choć i tam wiało sztucznością i film był raczej reklamą znanych marek, druga część to nieporozumienie i szkoda, że aktorki dały się na te odcinanie kuponów namówić :(

Dzięki Bogu, że zawsze można wrócić do znakomitego serialu! :)

Ps. Dziwne, ale wg mnie Samantha (choć najstarsza) wyglądała najmłodziej, bo pozostała trójka mocno się "posypała"...

ocenił(a) film na 3
lena_777

Zgadzam sie samatha wygkadala fajnie i Miranda. Charlott i cerri wygladaly na stare. Ale ten film to lipa w sumie zadnej fabuly jedyne co zapamietalam to to ze samatha miala menopauze... reklama marek tyou dior i chyba abudabi

Aiva1993

Wydali cały budżet na ciuchy, bilety lotnicze i hotele a na scenarzystę nie starczyło. Poza nianią nie było na kim oka zawiesić. Jeszcze trochę i zaczął bym podziwiać facetów :D. Fabuła zdominowana przez lokowane produkty (Mercedes przecież jeszcze). Jak zobaczyłem te arabki wyskakują z namiotów a pod spodem wiosenna kolekcja to wymiękłem. Może to jest dramat albo tragikomedia .. nawet film przygodowy ale na pewno nie komedia romantyczna. Bardziej adekwatny tytuł - Menopauza w wielkim mieście.

ocenił(a) film na 3
MadMaxxx

Dokładnie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones