PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 444
oceny
5,8 10 1 61444
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Mam tzw newsik:D, a mianowicie w drugiej części ukochanego ,,Seksu..." wystąpi Penelope Cruz. No muszę powiedzieć, że to tylko wzmogło moją niecierpliwość co do premiery!!

domarka

Głupia idiotko!
http://www.filmweb.pl/topic/1192843/Newsy+z+planu+i+inne+doniesienia+oraz+og%C3% B3lne+info+o+produkcji.html

michu1945

Niech Micha sobie przeczyta tę oto listę i nie obraża filmwebowiczów.
http://www.imdb.com/title/tt1261945/

domarka

Głupotę trzeba obrażać i wyśmiewać. Nie czepiam się news'a ale tego, że zakłada się niepotrzebny (w sensie: szczegółowy temat) zamiast go umieścić do już istniejącego tematu (ogólnego, czyli takiego do którego można wstawiać różne newsy) i będącego jak BYK NA PIERWSZEJ STRONIE!!!!


Dlatego uważam że autor tego tematu powinien częściej odwiedzać okulistę.

michu1945

Nie powinieneś obrażać i dlateggo to ty jesteś głupi. jak CIELE.

von_trupka

Przyznaję, nie powinienem obrażać. Niestety jednak głupota wywołuje u mnie nerwicę i niekontrolowane słownictwo.

Ciebie nie będę obrażał bo nie mam o co. Nie wiem też dlaczego ty mnie atakujesz?

ocenił(a) film na 3
michu1945

"Głupia idiotko" - a to idiotka może być mądra? Oo

Redrum

idiotyzm – termin medyczny oznaczający niedorozwój umysłowy znacznego stopnia

Może być genialny idiota: wykazuje unikalne zdolności w jednej dziedzinie przy kompletnym braku kompetencji drugich lub głupi idiota: nie myśli.

ocenił(a) film na 8
domarka

nie cierpie penelope, to tylko przykry dodatek do tego filmu ;/

ocenił(a) film na 4
fnh81

Michu...
Twoja inteligencja mnie powala!

domarka

Michu ty skonczony pajacu hehe


Jestes intelektualnym zerem.

Stone_Cold

Michu nie powinna obrażać założyciela tematu. To wolny kraj i można pisać co sie chce jeśli się nie obraża innej osoby. Ty to zrobiłaś, więc twój post świadczy bardziej o tobie. Jestem wdzięczna założycielowi, bo dzięki temu informacja rzuciła się w oczy. ;) gdyby dała to na innym temacie pewnie krytykowałabyś ją czemu nie daje odpowiedzi na temat i nie zakłada nowego tematu. pozdrawiam. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones